Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit gondoltok arról a nézetről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a nézetről, hogy egy nő csak akkor tudhatja magáról biztosan, hogy leszbikus, ha már lefeküdt másik nővel?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Kinek hiszel jobban?

Annak aki azt mondja hogy nem szereti a brokkolit és még soha életében nem evett brokkolit, vagy anak aki azt mondja nem szereti a brokkolit és már kóstolt borkkolit?

2021. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Ne tévesszük össze a biszexualitást a leszbikussággal vagy homoszexualitással! Amíg egyik vacillál, addig a másik határozottan érzi, őt nem vonzza az ellenkező nem.


(Biszex férfiként hamar rájöttem, biszex nőkkel élvezem a legjobban az életet, ill. velük jövök ki a legjobban, így az ő társaságukat kerestem leginkább. Persze több heteró párom is volt. Egyik barátnőmnek volt egy leszbikus párja is. Az a lány nem kedvelte pasikkal. Voltunk hármasban úgy, hogy biszex barátnőmet mindketten kényeztettük, de a leszbi csajjal egymást hanyagoltuk.)

2021. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt a "biztosan" szón van a hangsúly. Nyilván ha 13-14 éves kora óta csak a lányokhoz vonzódik, de csak 18-19 éves kora környékén jön össze, akkor már előtte is 90%-ig tudja magáról, hogy leszbikus, csak még nem tudja, milyen a szex egy nővel. Ha esetleg az első alaklom nem túl sikeres (nincs orgazmusa, stb.), de ennek ellenére tovább próbálkozik a partnerével, vagy egy másik nővel, akkor teljesen biztos lehet benne, milyen irányultságú.
2021. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy ez butaság.

Mi van az aszexuálisokkal? Szerelmes attól még lehet valaki szex nélkül is.

2021. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. A szexuális preferencia, a vágy már megvan az előtt is hogy megtennéd. Az utóbbi már csak a gyakorlati megvalósítása. Ez kb. olyan mintha azt mondanád csak evés közben tudod meg hogy éhes voltál-e előtte.
2021. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Abból kiindulva, hogy az emberek többsége tudja magáról, hogy heteró még az előtt, hogy lefeküdt volna az ellenkező nem egy tagjával, szerintem ez baromság. A leszbikusság (szerintem) nem csak a szexről szól, ha egy lány lányba lesz szerelmes, lánnyal tudja csak az életét elképzelni, a férfiak gondolatától is rosszul van, akkor ő elég nagy valószínűséggel kijelentheti magáról, hogy leszbikus, még ha nem feküdt le még nővel soha életében, akkor is.
2021. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rám igaz, voltak ilyen vágyaim, de amikor sor került a megvalósításra, csalódtam. A női test nagyon szép, de nem izgultam fel tőle.
2021. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igaza van a 6-nak.Nem csak a szexről szól, hanem arról, hogy nővel tudod elképzelni az életed.

Nem feküdnék le férfival, és romantikus kapcsolatot csak nővel tudok elképzelni kb 8 éves korom óta. Nem most történt a fekismerés, és csak 16 évesen tudtam nővel lefeküdni, de már előtte is nőket néztem és velük képzeltem el mindent.

2021. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy legalább nem azt kérdezted, ha lefeküdt pasival. Az a verzió igazán sértő szerintem. :D Igazából valahol szerintem tök intim, hogy ki és mit gondol magáról, a vágyak és fantáziák jelentős részét amúgy is maximum alig pár emberrel osztod meg, akikkel szeretnéd is megélni, és valahol ezekhez senki másnak semmi köze.
2021. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

És aki heteró, az addig nem lehet biztos a szexuális irányultságában amíg le nem fekszik egy ellenkező neművel?

Na ugye...

2021. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!