Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sok leszbikus nőnek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok leszbikus nőnek miért kell gyűlöletet szítani a heteroszexuális fehér férfiak ellen?

Figyelt kérdés

Én heteroszexuális fehér férfiként ma kint voltam a tüntetésen, szolidaritásból…


De az egyik leszbikus felszólaló kapva kapott az alkalmon és kiemelten a hetero, FEHÉR férfiak ellen beszélt…


Hogy Őt még sosem zaklatta leszbikus nő (vagy fekete, roma, esetleg ázsiai férfi)…

Csak kizárólag hetero, fehér férfi.


Nem én voltam az egyetlen aki heteroként szolidaritásból kiment, de ez után a nő után el is jöttem/jöttünk…

Miért kell belerúgni abba, aki mellettem tüntet? Milyen logika ez?


Most hallgatom a a partizán liveot a tüntetés további részéről és ilyenek hangzanak el:

“A sötétséggel nem lehet elűzni a sötétséget, arra csak a fény képes.

Gyűlölettel nem lehet legyőzni a gyűlöletet, arra csak a szeretet képes”

MLK


Akkor miért kell a hetero fehér férfiak irányába a gyűlöletet szítani?


(Annak aki ezt csinálja… Akinek nem inge, ne vegye magára)



2021. jún. 14. 19:24
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
És mielőtt valaki azt hinné, nem provokációnak szánom a kérdést, csak nekem eléggé rosszul esett hogy egy ennyire fontos és egyáltalán nem is kicsi tüntetésen ilyet kellett hallanom…
2021. jún. 14. 19:30
 2/24 anonim ***** válasza:
35%
Baratnőm meselte, hogy akkori iskolatarsa, több alkalommal is ízléstelenül célzott arra, hogy tetszik neki, sőt egyszer le is teperte. Nem jobbak semmiben, csak azt hiszik👎
2021. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként én is megfigyeltem, hogy férfigyűlölők…jó kis kongói köztársaság kellene nekik, vagy egy kis arab emírség. Megtanulnák megbecsülni, mekkora érték hogy itt élhetnek, fehér férfiak között.
2021. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Én nem voltam kint. Szerintem ez nem ellened irányult csak egyszerűen rossz dolgok érték őt es emiatt általánosít. Nekem is volt hogy srac rám hajtott és nem örültem annyira ennek de nem fogok gyűlölni emiatt minden férfit. Ez olyan ha talalkozok egy bunko emberrel nem feltetelezem azt hogy minden ember bunkó, hanem van aki az es ennyi. Ne vedd magadra. En leszbikus vagyok és nem gondolom így. Megértem hogy ez rosszul esett nekem is rosszul esett volna, és nem kéne ilyeneket mondani mert emiatt is ellenünk fordulnak a heterok. Tudod neha túl sok bántás éri a leszbikusokat, melegeket, transzokat és úgy reagalnak hogy is bántanak masokat. (Nem fizikailag)
2021. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%
Nagy részük ilyen... Őket sajnálni lehet, kedvelni lehet, téged meg utálni. Mert áldozatnak lenni menő és ugyan ki lehetne a leginköbb hibáztatható csoport?
2021. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
19%
Mert hülyék és elérte az ilyen középiskolás suttyokat a nyugati tiktok trend hogy utáljuk és megvetjük a fehér hetero férfiakat akik megeroszakolnak mindenkit.
2021. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%

Heteró nőkènt mondom, hogy a munkahelyen a leszbi főnökasszony minden jobb kolléganőnèl próbálkozik zaklatja.

Nem igaz hogy nem lehet megérteni hogy a heteró nem kívànja. Engem is próbált fogdosni de leállítottam.

De nem akarok àltalánosítani.

2021. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
4es válaszoló vagyok 24 éves vagyok egyébként. Lanyos lány vagyok nem latszik rajtam hogy leszbikus vagyok és volt többször hogy megtetszettem férfiaknak, ez nem zavart ez egy termeszetes dolog még amugy jól is esett hogy tetszem másoknak. A baj nem ezzel van, volt hogy egyszer hogy egy buszsofőr aki nagypapam lehetett volna megfogta a kezem és le akart smarolni hiaba mondtam hogy nem szeretném ( végül sikerült kimenekülnöm a szituációból). Ezek ellenére sem utálom a ferfiakat mert nem csak ez az egy eset volt egyébként. Nem mindenki ilyen es nem általánosotok néhány embet miatt aki ilyen. Ha nem lennek leszbikus akkor is felkavart volna az eset. De megertem a kérdezőt hogy bantotta a dolog es sajnalom.
2021. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

Nem minden leszbikus férfi gyűlölő.


Sajnálom, hogy ezt így kijelentette, most tényleg meg kellene válogatni a szavakat. Akár hogy is nézzük a kissebbséghez tartoznak a melegek, így mindenképp szükségük van a heterók támogatására is.

A felesleges gyűlölködés nem vezet semmire se ebben a témában, se másikban.

2021. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

Mint ahogy a hetero férfiaknál is vannak, akik nyomulnak, zaklatnak lányokat, úgy előfordul ez leszbikusoknál/melegeknél.

Nem hallottam a beszédet, de biztos annak a lányak az a tapasztalása, az én életembe is csak fehér hetero férfiak zaklattak, de attól még nem gondolom, hogy minden férfia ilyen, szimplán hülyeség lennel.

Minden csoportban sajnos vannak ilyennek, bármilyen tulajdonságtól független. Szerinem pont ezért lenne fontos az értelmesen vitatkozni és beszélgetni erről, normális keretek között, nem úgy ahogy ezt egyesek teszik

Úgyhogy sajnálom, hogy ezt kellett tapasztalnod, de nem minden leszbikus gondolkodik így és köszi, hogy kimentél

2021. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!