Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megrémülnétek, ha a partnerete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megrémülnétek, ha a partneretekről az alábbi dolog derülne ki?

Figyelt kérdés

Boldog, romantikus kapcsolatban vagytok, de egyszer csak valami úton-módon a tudomásotokra jutna, hogy titokban szexuálisan felizgatja az, ha a tévében olyan jeleneteket lát (egy horrorfilmtől kezdve egy egyszerű szappanoperáig), ahol két nő veszekszik, kiabál egymással, az egyik felpofozza, akár brutálisan meg is veri a másikat és/vagy szavakkal is bántalmazza, tehát lelkileg és fizikailag is padlóra küldi. Mindezekre titokban önkielégitést végez és beleképzeli magát az áldozat/alulmaradott helyébe.


Mit szólnátok hozzá? Hogyan tovább? Hazavágná a kapcsolatotokat, ha ilyesmire fény derülne?



2021. júl. 11. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kicsit megdöbbennék az tuti. de velem biztos nem tudná kiélni az ilyen vágyait, szóval lehet, hogy ez betenne előbb-utóbb a kapcsolatnak.
2021. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Megkérném, hogy meséljen arról, hogy mire vágyik, és tanulmányoznám a BDSM világát ^^


Ha pedig neked ez sok, akkor sajnos el kell gondolkodnotok a kapcsolatotok jövőjéről.

2021. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Erősen szubmisszív vagy, ez az átlagember (aki nem járatos a BDSM-ben, vagy a pszichológiában) részére rémisztő lehet, bár ha erős az érzelmi kötelék akkor áthidalható. A BDSM-met nem űzők számára még mindig a jobbik eset mintha domináns/szadista lennél és fordítva akarnád (te "kínozni" a partneredet).
2021. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Neked lehet igazad #3-as... Én vagyok az "áldozattípus". :/ Páromnak először az tűnt fel, hogy Feriha-t néztük, ahol egy nő felpofozta a főszereplő csajt, én meg olyan furán néztem szerinte. (mondjuk ettől függetlenül is nagyon bele tudok mélyedni a filmekbe), aztán valami horrorvígjátékban három suhanc kamasz csaj elrabolt egy rendőrnőt, aztán kikötözték, kigúnyolták, meg véresre verték, ém meg kirohantam reklám alatt a vécére, szegény párom, először azt hitte rosszul lettem, de aztán bevallottam neki, mi van és picit mintha megijedt volna, utána jól kezelte ugyan a dolgot, de megemlítettem, hogy kipróbálhatnánk ilyesmiket a hálószobánkban, úgy látom, nem zárkózik el tőle teljesen, de azt mondja, a szíve szakad meg a gondolatra, hogy akár szavakkal bántson vagy kezet emeljen rám, mert én gyakorlatilag térden állva könyörgök neki az azért, hogy verjen laposra, meg verbálisan is kicsináljon. :P


Többi válaszolónak is köszönöm, hogy figyelmet fordít rám! :)

2021. júl. 11. 22:06
 5/11 anonim ***** válasza:

Nos igen, a párod valószínűleg kevésbé affin a BDSM-re. Egy darabig el fog tudni vinni, de arra a szintre amit meg akarsz élni nem. A leírásod alapján erősen kondicionálódott a vágy, mindig is ott fog dolgozni benned.

Akárhogy is alakul a pároddal a kapcsolatod, egy tanácsot fogadj meg. Csak olyannal menj majd bele akiben 100%-ig megbízol!

2021. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, sőt: játékból ki is próbálnám vele ezeket.
2021. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hogyne, persze hogy csak olyasvalakivel bonyolódnék ilyesmibe, akiben maximálisan bízom, pont ezért lehetne ez az igényem egyfajta dicsőség is a páromnak.
2021. júl. 11. 23:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Szegény párod, nem kéne benne ilyen erőszakos gondolatokat elültetni. Keress inkább olyat, akiben szintén ott van ez az elfolytott agresszió, és tudjátok ezt akár egész nap csinálni. :S
2021. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem lenne bajom ezzel, el tudnám fogadni, de én sem tudnék partner lenni ebben. Ha egy-két csípősebbet kellene a párom fenekére ütni az még talán menne ha látom hogy tényleg nagyon bejön neki, de amúgy komolyan "bántalmazni" nem tudnám és nálam a szex is inkább érzéki vonalon megy, mem érezném ebben komfortosan magam
2021. júl. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább én verem mint, hogy ő verjen. Azaz bizonyos mértékig belemennék feldobja az együttléteket de ne mindet!
2021. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!