Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok Elisabeth Moss-ról? Nektek bejön, mint nő? Illetve, szerintetek van esély rá, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés

[link]

A Szolgálólány meséje főszereplőjére gondolok.

Például van ez a fotója az Instagramon:

[link]

Itt azért elég fiúsnak tűnik.

Illetve a megjelenése alapján, mintha lenne egy kis beütése.

Férjnél volt 12 évvel ezelőtt, de 1 évig tartott az egész, és utána már válásra került a sor. Ennek is lehet valami köze hozzá nem? Mármint, hogy kényszerből házasodhatott?

És elvileg ő a mai napig titkolja, hogy kivel jár azóta, nincs semmilyen konkrétum, ami bizonyíthatná a szexualitását.

Ti mit gondoltok róla egyébként? Lehet igazam van? És nektek tetszik egyébként?



2021. júl. 22. 18:54
A kérdező szavazást indított:
Nekem tetszik, szerintem is leszbikus vagy bi
Nekem nem tetszik, de szerintem is leszbikus vagy bi
Nekem tetszik, de szerintem nem szereti a nőket
Nekem nem tetszik, és szerintem a nőket sem szereti
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Dugnám de nem tetszik
2021. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép nő, gyönyörűek a szemei. Nekem nagyon tetszik, és nem mellesleg nagyon jó színésznő.
2021. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán tetszik, elég maszkulin vonásai vannak (és hatalmas orra), viszont nagyon jó színésznőnek tartom. Fogalmam sincs a szexuális beállítottságáról, amiket írtál, az még nem jelent semmit. Ettől még bőven lehet hetero.
2021. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért házasodott volna kényszerből? Ezt a marhaságot..
2021. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs rá esély, hogy leszbikus.
2021. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem szép nő meg láttam a sorozatban az alakítását, vonzó és tehetséges színésznek tartom, viszont nem gondolom hogy leszbikus. azt hogy hetero vagy biszexuális el tudom képzelni.
2021. júl. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!