Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, nők! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, nők! Nektek volt valaha szexuális élményetek férfival? Ha igen, akkor mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Az érdekelne egyébként, hogy van e, lehet e olyan a leszbikus lányoknál fiatalabb korban, amikor mondjuk még nem teljesen jöttek rá az orientációjukra, hogy kipróbálják ezt-azt férfival/férfiakkal…


Vagy ha ilyen történik, akkor az a lány minimum biszexuális?


Tudom, hogy nagyon sok leszbi már gyerekkorban tudja, hogy csak is a nőket szereti, de én olyanról is hallottam, hogy valaki egészen későn jön rá…

Akkor előfordulhat, hogy előtte még lefekszik néhány férfival valamiért?


Ez a kérdés kicsit sértőnek hangozhat, de nem azért kérdezem mert arra izgulok, hogy leszbikus nőkkel legyek…

Tökéletesen elfogadom és támogatom Őket, s remélem hogy jó csajt találnak maguknak.

De meg van az okom, hogy miért kérdezem, remélem nem sért senkit…


23/f



2021. aug. 9. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Igen, előfordul hogy valaki először férfiakkal "próbálja" - külső, társadalmi elvárási kényszer, megfelelési kényszer a szülőknek, a rokonságnak stb. S utána találja meg a saját útját. Mi az oka amiért kérdezed?
2021. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Sokan kipróbálják férfival és azután jönnek rá hogy nekik ez nem, ettől még nem lesz biszex, kivéve ha élvezte!
2021. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért kérdeztem, mert van egy szexpartnerem (nálam több évvel fiatalabb lány), aki biszexnek vallja magát és velem meg egy harmadik féllel (aki nő) kipróbálta a hármast, ekkor volt először nővel… Előtte csak néhány alkalommal voltunk együtt és Ő nem is igazán élvezte, az igyekezetem ellenére (a szüzességét is én vettem el, valamiért ragaszkodott ehhez), de egyre inkább azt feltételezem róla a viselkedése alapján, hogy inkább leszbikus lehet mint sem biszex.

De még nem vettem fel neki, meg nem kérdeztem rá…

2021. aug. 9. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 Kinsey-skála - nézz utána a neten. A biszexek többsége nem "tisztán" biszex, hanem kicsit jobban vonzódik valamelyik oldalhoz, de ettől még mindkét nemmel el tud képzelni ezt-azt. Nagyon sok az un. heteroromantikus biszex nő, azaz testiség saját nemével nagyon, néha jobban vonzza mint férfiakkal, de érzelmi kapcsolatot csak férfivel tud kialakítani.

Egyébként meg két nővel... erre mondják az emberek te piszok mázlista 😂😂😂

2021. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En is viszonylag későn jöttem rá, 17-19 éves koromig fiúkkal próbálkoztam, de komoly kapcsolatom nem volt mert tudtam,hogy nem kell, kerestem "az igazit" (akivel legalább a szex jó) aztán leesett,hogy leszbikus vagyok. (25/L) hozzáteszem, így utólag visszagondolva 10 éves korom óta lanyokba voltam szerelmes, csak nem szerelemként fogtam fel, aztán az elvárások miatt próbálkoztam a srácokkal.
2021. aug. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!