Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Első látásra is lehet erős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első látásra is lehet erős vonzalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok,akik olvassák!


Az lenne a kérdésem,hogy volt már olyan,hogy első látásra tudtátok egy ismeretlen közegben hogy nektek ő kell?

Mesélnétek ilyen történeteket,hogy mit éreztetek abban a pillanatban?

Láttam egy videót amiben a hozzáértő pont az ilyen sorsról beszélt meg a belső megérzésekről és érdekelne más élt e már meg ilyet,mert vannak alapból fura dolgok pl amikor gondolsz valakire és hirtelen rád ír,v. álmodsz valakivel és találkozol vele meg sok minden és ez kiterjedhet e erre is,hogy valakit megérzünk?


2021. aug. 23. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
szexuális
2021. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Nekem a jelenlegi párommal ez volt. Interneten ismertem meg, kb 2 hetet beszélgetünk előtte. Teljesen egy hullámhosszon voltunk már ott is. Aztán találkoztunk november közepén. Elkezdtem sétálni a megbeszélt helyre és amikor megláttam összeszorult a gyomrom. Nem is mertem a szemébe nézni, adott két puszit és annyira vadító volt elsőre az illata hogy az valami eszméletlen. Szerintem nem mertem legalább 2-3 alkalommal a szemébe nézni, annyira zavart voltam tőle. Ez idén lesz 3. éve. Biztos, hogy fontos szerepünk van egymás életében. :) Az a vicces, hogy általánosban is emlékszem, hogy tetszett, de ő elballagott én pedig kis csúnya leány voltam :D Elsodort az élet 6 évre egymástól és mégis összehozott utána :))

Mi hetero pár vagyunk, láttam, hogy leszbikus kategória de a lényege ugyanaz! :)

2021. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Van bizony! Elsőre megfogott, nem is kellett még beszélnem sem vele, már tudtam, hogy ő kell nekem, annyira mindenben olyan volt amilyen számomra a nagy ő. Tudom csöpögősen hangzik, de így volt. Elég nagy a korkülönbség köztünk, nem is mertem álmodni róla, hogy összejöhet, de mint kiderült számra meg én voltam ilyen (ő az idősebb). Csak egy kis bátorság kellett, hogy elkezdjük a beszélgetést. Azóta is együtt vagyunk, pedig ennek már 6 éve.
2021. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fájó leírni...
2021. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom miert lettem ennyire lepontozva, amikor a kérdésre leírtam a saját sztorimat :D Gratulálok
2021. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, az exem ilyen volt. Beszéltünk 1-2 hétig, eljött az első randi és teljesen bele estem, sajnos ennek már vége egyéb okok miatt, de legszebb éveim voltak🙂
2021. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy nem erre gondolsz, de talán egy kicsit ez is meg tud erősíteni benne. Megpróbálom röviden.


Kiírtam egy társkeresős kérdést, ami alá többen válaszoltak, köztük volt a párom is, aki megírta, hogy szimpatikus vagyok, de leginkább a helyesírási hibáimat javította. Volt valami a stílusában. Összeszedett volt, jó humort sejtetett és valahogy megfogott. Írtam neki, nem válaszolt, 2 hétre rá mégegyszer írtam, arra egy hét múlva kaptam választ. Onnantól kezdve viszont megállíthatatlan volt az egész. Az első pár levélből lejött, hogy nagyon hasonlítunk. Telefon parám van, neki is, egymással mégis 8 órát sikerült beszélgetni majdhogynem egy huzamban. (Messze laktunk, a telefon/videó olyan volt, mint egy első randi kb) Amikor először találkoztunk és megöleltük egymást a helyére került minden.

Én első olvasásra tudtam, hogy nekem ő kell, de van egy olyan érzésem, ha valaha csak úgy összesodort volna az élet, akkor is kiszúrom magamnak. Ennek több, mint 6 éve.


Szóval én hiszek benne. :D

2021. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez gyönyörű,köszönöm,hogy megosztottad!😊 Az ilyenek mindig akkora reményt adnak,szintén hiszek benne,és úgy érzem ilyen esetben az ember szintén lép ha akar ha nem. A sztoridhoz még fűzve,hogy nekem pont ezen a türelmen kell javítanom ismerkedés terén,és ez most adott egy plussz löketet,hogy ne utasítsam el azt,aki hetek/napok múlva ír esetleg,mert bármi lehet😁
2021. okt. 14. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!