Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagy korkülönbségű kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbségű kapcsolatban lévő lányok! Hol ismertétek meg a barátnőtöket és hogy jöttetek össze?

Figyelt kérdés
Hány év van köztetek?
2021. szept. 4. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Én 20, a partnerem 41.

Egy házibuliban beszélgettünk, kimentúnk cigizni, megölelt, nem húzódtam el. Megcsókolt, viszonoztam. Cigi után félrevonultink egy szobába. Minden olyan természetesnek tűnt, pedig első kapcsolatom volt.

2021. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%

Anyukám orvosa volt, én 29 ő 51.

Mikor anyut vittem vizsgálatra hozzá, akkor ismertem meg.

Addig mindenkiről meg tudtam mondani, de róla életemben nem gondoltam volna, hogy leszbikus.

Plusz anyum is 50 volt akkoriban.

Eszembe se jutott, nekem ez túl nagy korkülönbség lett volna, de egyszer felhívott, mert ott hagytuk a gyógyszerre a vényt.


Visszaszaladtam és akkor már nem orvosként szólt hozzám.

Volt egy vacsoraparty amire hivatalos volt, megkérdezte, hogy elmennék e vele.

Ő simán levágta, hogy én az vagyok amúgy.


Na de többi már történelem.


Hosszú sztori de nem maradtunk együtt sokáig.

2021. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
17 voltam amikor megismertem, ő 41. Edzőteremben találkoztunk, elég hamar beszélgetni kezdtünk. Ma is együtt vagyok vele, pedig már 6 éve történt.
2021. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!