Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ezek alapján szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján szerintetek szerelmes vagyok belé, vagy nem?

Figyelt kérdés

Egy tanárnőmről van szó, aki 19 évvel idősebb nálam.


Folyamatosan rá gondolok, látni akarom, hallani akarom a hangját, meg szeretném jobban megismerni. Írtam pár szerelmes verset is neki. Mindig az ő óráját várom, nehezen fogom vissza magam, hogy ne bámuljam.


De nem is ismerem igazán, szóval nem gondolom, hogy valóban szerelmes lennék. Kicsit olyan érzésem van, hogy csak azért érzek így, mert kedves és többször is megdicsért, amit szinte senki sem szokott. Szóval talán csak figyelemre vágyok és ő ezt megadja, és eközben vonzónak találom.


Néha azt gondolom, hogy szerelmes vagyok belé, néha meg (mint most is) elbizonytalanodok és nem tudom eldönteni, hogy most mit is érzek.



2021. szept. 12. 21:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
40 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
pszichológus
2021. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem szerelem. Legfeljebb rajongás, de még inkább csak magát a szerelem élményét akarod megélni, és ő lett a szerencsés, akire kivetíted.
2021. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Korod?
2021. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Teenager lamúr, igazi teenager lamúr 😂 A szerelemhez hasonló rajongás, nyugi tini korban előfordul majd elmúlik.
2021. szept. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább rajongásra tippelnék.

Nagyon sok tanárnőm volt a gimiben pl, akikbe azt hittem szerelmes vagyok. 16 évesen.


Ők olyan 35-40-50 éves nők voltak. Természetesen sose történt semmi, az én fantáziálásaimon kívül.


Most vagyok 30.

Visszagondolva inkább csak szép arcvonásúnak, csinos alakúnak, kedvesnek találtam őket a diákokhoz. De a szerelemtől ezek az érzések még nagyon távol álltak.


Volt egy akkor 40 körüli hölgy, matematikát és fizikát tanított. Mindkettőből bukásra álltam, jártam korrepetálásra hozzá, mindig nagyon kedves és megértő volt. Az én tempómban zárkóztatott fel a többiekhez.

Biztosra vettem, ha nagykorú leszek összejövünk :D

RAJONGTAM érte.


Azokat a gyerekeket is észrevette akik nem jelesre teljesítettek, hanem a maguk képességeihez mérten mondjuk egy 3-ast össze tudtak kaparni, megdicsérte külön az egész osztály előtt. Ez akkoriban hatalmas dolog volt számomra.


Egyszer láttam a 2 kislányával és a férjével fagyizni őket. Egy világ omlott össze bennem, pedig tudtam, hogy családja van. Rendesen depis lettem, alig ettem, féltékeny voltam, megbántott, szomorú, minden egyszerre. Ideges voltam az óráin, szétszórt, amikor elsétált mellettem és éreztem a parfümjét volt, hogy ki kellett mennem, mert annyira hevesen kapkodtam a levegőt.

Mindent megadtam volna, ha úgy mint a filmekben összejövünk.

Ma már csak nevetek ezen.


Szóval komoly érzelmeket is lehet táplálni, érdemes komolyan venni, nem mindjárt azt mondani teenager lamúr... Mert nem vagyunk egyformák.

De annak az esélye, hogy Loving Annabelle legyen, rettentően kicsi, mellesleg törvénytelen.


Ritka, hogy egy tanárnő leszbikus legyen.

Még ritkább, hogy ezt tudtára adja egy diákjának.

Az pedig, hogy össze is gyertek szinte a nullával egyenlő.

Gyerekként biztosan nem.


Ha leszbikus lenne, ha ezt 100%-ra biztosan tudnád, ha te is bejönnél neki, ha ő is neked, ha elmúltál 18...még akkor sem jöhetne össze egy diákjával, ezt ő is tudja, az állásába kerülne, neked pedig az iskoládba.

Ha sulit váltassz, nagykorú vagy talán van esélyed.


Ábrándozz, kalandozz, fantáziálj! Csak ne törjön össze a szíved mint nekem annó :(


Kitartás fel a fejjel!!!!


Sok puszi

30/N/L

2021. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem délután hívd át a menzára egy jó levesre.
2021. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát! (főleg az értelmeseket...)


"De annak az esélye, hogy Loving Annabelle legyen, rettentően kicsi, mellesleg törvénytelen.


Ritka, hogy egy tanárnő leszbikus legyen.

Még ritkább, hogy ezt tudtára adja egy diákjának.

Az pedig, hogy össze is gyertek szinte a nullával egyenlő.

Gyerekként biztosan nem.


Ha leszbikus lenne, ha ezt 100%-ra biztosan tudnád, ha te is bejönnél neki, ha ő is neked, ha elmúltál 18...még akkor sem jöhetne össze egy diákjával, ezt ő is tudja, az állásába kerülne, neked pedig az iskoládba."


Tudom, ezt már akkor realizáltam, amikor előjött az érzés.

2021. szept. 13. 19:23
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Amit érzel, szép, tiszta boldog érzés. A Te korodban ez szerelem, de sokféle szerelem van. Ne várj itt tanácsot. A kiválasztottadnak valószínűleg van férje, és boldogok. Ha a tudomására hozod, elvesztheted a rokonszenvét, vagy nyerhetsz egy szerelmemt. Mi, (és valószínűleg Te sem) ezt nem tudhatjuk. Légy boldog!
2021. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Nincs lehetetlen
2021. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!