Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők, az első leszbik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, az első leszbikus szexuális élményetek kihatással volt a későbbi szexuális életetekre, párkapcsolataitokra?

Figyelt kérdés
2021. szept. 20. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben.
2021. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Kifejtenéd?
2021. szept. 20. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos elég negatív irányba.


19 voltam, amikor az első leszbikus kalandom megtörtént, egy nálam 10 évvel idősebb nővel.

Ő maximalista volt és állandóan pörgött, mindent a végletekig kimaxolt. Az életét, a munkáját, a párkapcsolatát, mindent. Ő egy nagy városból én egy kis faluból. Ő magabiztos erős, én visszafogott szégyenlős.

Kb mindenben ellentétek voltunk.


Naív voltam, de kegyetlenül.

Udvarolt, bókolt, ajándékot vett minden alkalomra, amikor találkoztunk.

Irányított mindent, nekem csak "lennem" kellett mellette.


Voltak mélyebb beszélgetéseink is, amiket sokszor rátértem mennyire nem vagyok elégedett a testemmel, tanulmányaimmal stb és hogyan akarok változtatni.

Ő majd segít, gyönyörű vagyok, higyjek neki. Direkt hangsúlyt fektetett minden olyan dologra amit én utálok magamon vagy magamban, és elkezdte azokat dicsérni. Elkezdtem bízni benne és magamban is.

Ágyba is vitt később ezekkel a kedveskedésekkel. Ahol aztán persze szintén csak ő irányított, amikor ellenkeztem, bedurvult.

Erőszak nem volt, de nem is volt közös megegyezés.

Hagytam magam, hogy hamarabb túllegyek rajta és hazamehessek.

Szakítottunk nem sokra rá, vagyis én vele, amit fel sem tudott fogni.

Neki minden így volt természetes,ahogy.


Utána hetekig depressziós voltam, azt hittem minden leszbikus ilyen lesz.

Nem mertem ismerkedni, ha valaki közeledett, mindig találtam ürügyet az elutasítására, holott vágytam a szerelemre és a kapcsolatra.

Sok embert megbántottam, csak azért mert az első nekem olyan volt, amilyen.


Ennek 7 éve már.


A mostani páromnak rengeteg munkája van abban, hogy ma olyannak lássam magam, amivel együtt tudok élni. Olyan munkám legyen amit szeretek. Megtaláljam a helyem a világban.

És nem utolsó sorban ne utáljam az embereket (annyira).


:*

2021. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!