Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusként miért vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként miért vannak ilyen fantáziáim?

Figyelt kérdés

Leszbikus nő vagyok, női partnerem van több mint 10 éve, eddig csak nőkkel voltam együtt. Amióta a szexuális világ kinyílt előttem mindig is vonzott a BDSM és az alárendelt szerep. Szubmiszív vagyok és szeretek szolgálni, kiszolgáltatott helyzetben lenni.


Ezzel még semmi baj nincs, de sokszor férfiakról fantáziálok, pontosabban arról, hogy egy férfival létesítek BDSM...nem kapcsolatot, csak alkalmi kapcsolatot. Elmondhatatlanul vonz és szinte vágyom, hogy orálisan kényeztessek, vagy inkább, hogy orálisan kihasználjon egy férfi. Vágyaim vannak, hogy férfiakat szolgáljak BDSM helyzetben mint szubmisszív a rendes szexen kívül szinte bármi téren. Ettől függetlenül a nőket szeretem, és pl egy férfivel soha nem tudnám elképzelni, hogy párkapcsolatba lennék, vagy, hogy normális intim körülmények között bármi is történhetne.



2021. okt. 18. 12:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Ez abszolút normális vágy.
2021. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is szeretnék választ kapni csak fordított helyzetben. Heteró szubmisszív lány aki ugyanígy fantáziál nőkről.
2021. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pont fordítva van ez és én sem tudom hova tenni. Alapból csak fiúval lennék párkapcsolatban meg stb, viszont egy ilyen helyzet nagyon megmozgatja a fantáziámat egy nővel.

19/L

2021. okt. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez nem annyira furcsa vágy, ráadásul egész könnyen meg tudnád élni csak az a kérdés hogy a párod mennyire nyitott.

Akik meg hetero lányként fantáziálnak ennek az ellenkezőjéről, azoknak meg pláne könnyű dolguk van mert a pasik egy jó nagy része megengedné ezt a barátnőjének.

2021. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Mondd el a partnerednek. Ha vevő rá, akkor majd elképzelhető, hogy lesz majd veletek egy féri, akit az ő utasítására kell kényeztetned.


Egyébként az ember szexualitása nagyon széleskörű. Mivel te a BDSM-re eleve nyitott vagy így lehet, hogy más dolgok is érdekelnek.

2021. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is és hasonló van, csak szintén nővel. Párommal nagyon jól meg vagyunk, rendszeres is nálunk a bdsm, kikötözés is, de ilyen kiszolgáltatott helyzetben szívesen kéneztetnék eg lányt is. Persze aztán ki tudja élőben ez menne-e? Lehet neked is ki kellene próbálni. Szerintem keresetek egy megbízható férfit és vegyétek be erre a kis játékra.

Biztos őrülne is neki:)

27N

2021. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem leszbi vagy, hanem homoflexible. Nem zárod ki teljesen a férfiakat.

És ha nő tenné veled felcsatissal, az izgatna, vagy férfi kell, hogy legyen?

Ha a párod benne lenne, akár bevonhatnátok néha harmadik játszópartnernek egy pasit.

2021. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerű az oka - Kinsey skála... Te nem 100% leszbikus vagy, hanem enyhén biszex aki bizonyos mértékig, határokig férfiakkal is "el tud menni". Ahogy elfogadtad magad leszbikusként most fogadd el magad biszexként is.
2021. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg változik a szexualitásunk,mármint nem úgy értem,hogy leszbikusból heteró lesz,de sokaknak nincs igazán biztos pontjuk ezen a téren és téged most ez érdekel. Azt megértem,ha ez rosszul érint,maga a tudat,hogy leszbikus vagy,és most bejött a gondolatban egy férfi,de ha ezt lazán felfogod,hogy oké,most ez normális,meg csak kipróbálod egyáltalán tényleg jó-e,akkor semmi gond nincs,megnyugszol belül. Nem baj,ha most erre vágysz,mert lehet biszexuális lettél,de na és?!


Bennem is volt ilyen hullám,pont mikor 1.5 éve rájöttem,hogy csak lányok,aztán nem sokkal utána jöttek hullámok,hogy néha eszembe jut hogy szexuálisan nem vonz a férfi,de érzelmileg még akár,ilyen esélyadás gyanánt,és x ideje elhatároztam,hogy queernek vallom magam,mert az nem korlátoz le és jobb érzés is. Ez így lehet nem idevaló,de ha ezzel lenne baj,akkor nálam ez bevált.

2021. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog.

1. a szexuális fantáziák nem határozzák meg a szexualitásodat. De ha tényleg ki akarod próbálni férfival, akkor:

2. az érzelmi/romantikus vonzalom más, mint a szexuális vonzalom. Simán lehet, hogy szexuális téren biszexuális vagy, de romantikus téren leszbikus.

Vagy csak simán kíváncsi vagy, hogy milyen egy férfival, ettől még nem feltétlenül leszel biszex.

2021. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!