Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan tudnék úgy ismerkedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék úgy ismerkedni neten lányokkal, hogy ne kelljen nyilvánosan felvállalnom magam?

Figyelt kérdés
Mivel még nem voltam lánnyal, így nem is igazán tudom azt, hogy a jövőben komoly kapcsolatot is el-e tudnék képzelni lánnyal. Társkeresőkön nem szeretnék fotót kitenni, mert nem szeretném, ha az ismerőseim tudnának róla egyenlőre, viszont fotó nélkül meg elég nehéz lesz találni valakit. Illetve megnéztem, hogy milyen a felhozatal a társkeresőkön és javarészt mind férfias nők vannak fent, és nekem ők egyáltalán nem tetszenek. Ne értsetek félre, nem is plázacicára gondoltam, de van amikor meglátok egy helyes lányt és a harmadik képen már férfiruhákban feszítget. Én nem vagyok férfias és nekem is az olyan lányok tetszenek, akik nem férfiasak, de mivel tapasztalatlan vagyok, így nem tudom lenne-e olyan nőies leszbikus vagy biszexuális lány, aki kezdeményezőbb lenne felém. Gondoltam anonim ismerkednék/beszélgetnék valakivel, aztán átmehetnénk viberre képet cserélni és beszélhetnénk ott tovább vagy esetleg találkozhatnánk. Szerintetek mit kellene tennem? Nehéz így lányokkal ismerkedni.

2021. okt. 19. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Pont így ahogy leírtad. Majd akkor cserélsz képet amikor úgy érzed ott van az ideje. Bár szűkíti a lehetőségeidet (és így is bele fogsz futni kamusokba) de ez van.

A b) verzió hogy nem a neten csinálod, hanem szórakozóhelyen, swignerben stb.

2021. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

már képpel is nagyon nehéz, így szinte esélytelen, főleg neked, nulla tapasztalattal

ne legyél ennyire tuty-muty, rakjál ki nyugodtan képet, pont francot sem fogja érdekelni. Kb 15 éve elteltek azok az idők, amikor még ciki volt így ismerkedni.

2021. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Képpel is rohadt nehéz ismerkedni, fel is adtam ezeket a társkeresőket. Rohadt sok a kamu profil, aki csak unatkozik, a hármasozni akarók, a "kíváncsi heterók" lol... Eszem ágában nem volt ráírni egy profilra ezek miatt, főleg mert én vállaltam magam, ugyanezt el is vártam, még ha akár privátban küldi is. Szíved joga nem felvállalni az arcod, csak ne várd, hogy így nagy sikered lesz.

Na meg ugye ott van az is, hogy lehet valakivel jól elvagytok, csak aztán később kapsz képet róla és nem jön be külsőre. Fizikai vonzalom nélkül meg semmi értelme az egésznek.

2021. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp vagyok, ha gondolod írj rám.

25 l

2021. okt. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!