Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan leszbikus, biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan leszbikus, biszex ismerősötök, akit nem érdekel a pride, meg a szivárványos zászló, enélkül élik meg teljes értékűen a szexualitásukat?

Figyelt kérdés
2021. okt. 31. 07:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van
2021. okt. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Ja. Ők a normális melegek, akik méltók a többségi társadalom tiszteletére, és akik tényleg büszkék lehetnek... nem a homoszexualitásukra, hanem pont arra, hogy egyéb eredményt is fel tudnak mutatni az életben azon kívül, hogy kivel bújnak ágyba.
2021. okt. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
#2 Igen, ezzel a réteggel nincsen bajom. De aki feltünősködik és büszke rá, attól felfordul a gyomrom.
2021. okt. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Van egy biszex lány ismerősöm aki külföldön él. Náluk minden tanteremben van egy nagy pride zászló és mondta hogy neki a töke ki van már vele.


+Transzofób.

De nem az a hú, megverem mert más transzofób. Ő tényleg fél tőlük. Valamiért nem bírja őket, de ha ilyen ember akar vele ismerkedni akkor értelmesen el szokta magyarázni hogy miért nem akar vele beszélni.

2021. okt. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igy elek

De ettoleg jo buli a pride 😂

Lehet sok erdekes emberrel talakozni. Spec a legjobb meleg baratom is onnan van.

2021. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már sajna kiöregedtem belőle,engem sem hat meg a pride,viszont teljesen kielégít az a pár óra amit a barátnőmmel töltök kilépve a családi körből.
2021. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Én pont ilyen vagyok, nem érdekel az egész hóbelebanc, még ezeket az új megnevezéseket sem ismerem.
2021. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
En is hasonloan vagyok leszbikus, az LGBTQ kozosseg nagyon toxikus tud lenni. A pride nem az en mufajom, illetve azt gondolom hogy a 21. szazadban maskepp kene megnyilvanulnia.
2021. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagyok, de én sose foglalkoztam ezzel különösebben. Nem híresztelem, de nem is titkolom ha szóba jön, ha valakinek baja van ezzel az sem érdekel különösebben.
2021. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Én magam. Az ilyen rendezvényeken egyébként viszonylag normálisan vonuló tömegből mindig ki-kiragadják a szélsőséges, médiafigyelmet kielégítő személyeket. A biszexualitásom tudatosulása előtt - meg hát nem is ismertem személyesen más biszexet, leszbit - éppen ezért motoszkált mindig bennem hogy "nem, ez nem lehet, hogy így működjön".
2021. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!