Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van, hogy a legvonzóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a legvonzóbb lányok mindig leszbikusak?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Az összes nő vonzó
2021. nov. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Ez egyrészt a te egyéni preferenciád, hogy számodra és valószínűleg bejön a kicsit vaganyabb stilus is gondolom


Másrészt egy önazonos embernel kevés vonzóbb van

2021. nov. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Személyesen egyetlen vonzó és szexi leszbi nőt ismerek.

A többi akit ismerek és tudom hogy leszbik ők egyáltalán nem szépek és szexik. Velük nem vesztett sokat a férfi társadalom.

2021. nov. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Azért, amiért a legvonzóbb pasik többnyire melegek.
2021. nov. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

A homfób már megint jött fröcsögni?


Kérdező, nem, nem leszbikus az összes vonzó lány. max téged pattintanak le ezzel a szöveggel.

2021. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Talán kellő tapasztalatot szereztek ahhoz, hogy tudják, igazi orgazmust férfival ritkán lehet elérni.
2021. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

két alkalommal volt olyan párom aki előttem csak lányokkal volt

és ismerek olyan lányt is aki lányokkal is volt együtt is élt de végül egy férfinél kötött ki..

nem lehet egyértelműen kijelenteni a tárgyi kérdést

sok esetben a férfiak bánnak rosszul egy nővel, csúnyán megsértik

ez összetett dolog, és férfiként ezt nem is érthetem

2021. dec. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
A legvonzóbb lányok leszbikusak😂 Mutasd már meg, hogy hol? Én az vagyok, de kb. lehetetlen normális leszbikus lányt találni, és nem azt mondom tökéletes legyen, az sem lenne baj, ha van rajta pár plusz kiló vagy vékony, de egyszerűen a nagyrésze úgy néz ki és viselkedik, mint egy férfi, arcról se annyira szépek és azok, akik nőiesebbek azok sem adnak annyira magukra. Van elvétve, de nagyon ritka és úgy, hogy én azért eléggé adok magamra és szintén a nőies csinos nőket szeretem na meg azért ne is legyen egy senkiházi sem, normális is legyen, viszonylag értelmes stb. Az már egy más dolog, így egy kicsit nehéz.
2021. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!