Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire lehet gyakori, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet gyakori, hogy egy meleg (leszbikus) személy a coming outjához való pozitív hozzáállást, elfogadást úgy értelmez, hogy ez illető felé szabad a pálya?

Figyelt kérdés
Az elfogadást nem kell túlgondolni, tegyük fel, a másik egyáltalán nem ad jeleket a coming outoló felé.
2021. nov. 12. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van ilyen, de nem ez a jellemző.
2021. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Ritkán fordul elő, aki meleg/leszbikus abban kialakul a "radar" amivel észreveszi hogy a másik személy is az. Ha valaki nem homofób meg nem azt jelenti hogy akkor már meleg/leszbikus.
2021. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire, aki ezt úgy értelmezi, az egyszerűen szociálisan retardált.
2021. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Mondjuk a leszbikus kérdést a leszbikusoknak tedd fel a leszbikus kategóriában
2021. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4: igazad van, én sem értem, miért nincs homoszexualitás kategória...
2021. nov. 12. 13:10
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
A homoszexualitás kategória létezik, ide pasik írnak, a leszbikus kategóriába, ahogy a kérdésedben is megjelölted, a leszbikus nők.
2021. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A homoszexualitás az azonos neműek közti kapcsolatot jelenti, akár férfiak, akár nők.
2021. nov. 12. 13:14
 8/13 steven95 ***** válasza:
87%
Alapból igen. De ahogy gyermek alatt a székelyek is fiút értenek, úgy ez is elmozdult a férfi irányba. Illetve ott a leszbikus kategória kiváltképp csak nőknek. De én nem kötekednék, szerintem ez a kategória használható általánosként is.
2021. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem jellemző. Én például biztosan nem próbálkoznék be.

Amúgy is, ha ő tudja rólam és esetleg akar valamit, akkor sokkal egyszerűbb, ha ezt ő adja a tudtomra.

A homoszexualitás meg magába foglalja a leszbikusságot és a férfi melegséget is. Nincs azzal semmi gond, hogy ide tetted fel a kérdést.

2021. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi 9. :)
2021. nov. 12. 14:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!