Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok, leszbikus buliban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, leszbikus buliban, esetleg melegbárban szexeltetek már a wc-ben? Mennyire gyakori ez?

Figyelt kérdés
Nem teóriákat meg vágyálmokat várok, légyszi hagyatkozzunk a tényekre

2021. nov. 25. 15:25
A kérdező szavazást indított:
Nem tapasztaltam eddig ilyet, és nem szándékozom részt venni benne
Voltam már fültanuja, vagy ismerőstől/partnertől hallottam ilyesmit de engem nem vonzz
Szinte minden alkalommal hallom ha megyek X buliba
Részt is vettem ilyesmiben, de kirívó alkalom volt, nem csinálok belőle rendszert
Rendszeresen veszek részt ilyesmiben
Nem volt ilyesmiben részem, de el tudok képzelni olyan szituációt, amikor belemennék
Ha tehetném, rendszeresen szexelnék így
35 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Én teljesen beállva egyszer benne voltam egy ilyenben, ránk is nyitottak. Azóta megfogadtam hogy többet nem iszom tele magam ha bulizni megyek
2021. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Buli utan.... amikor keten maradtunk
2021. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont a vécében?!?! Nem túl vágyfokozó hely. Olyan volt, hogy utána felmentünk a koliba/albérletbe/nyaralóba de hogy ott a vécében, abban a retekben... már bocs!
2021. nov. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hol vannak leszbikus bárok? Tudnátok segíteni?
2021. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!