Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak anyáskodik felettem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak anyáskodik felettem, vagy vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Van egy nő, akit már majd három éve ismerek. Nem azt mondom, hogy szerelmes vagyok belé, de nagyon nagyon rajongok érte. Ha nem lenne férje, és tényleg tudnám mit érez, akkor lépnék is felé, na de itt jönnek a furiságok. Hozzá képest nagyon fiatal vagyok, én 24 ő pedig 40 feletti. Az utóbbi időben, egyre többet fogdos, de nagyon szokatlan módokon, amik fel se tűntek mostanáig, mert egy nagyon közvetlen, édes nőről van szó, aki megérint, ha hozzád beszél. Viszont a legutóbb, mikor találkoztam vele és a kolléganőivel nagyon fura volt a szituáció. Elrántott maga felé úgy, hogy belém karol és közben magyaráz nekem. A legfurább viszont az volt, hogy a kolléganőihez beszélt egy témáról, amihez nekem kevés közöm van, de közben random megfogta a kezem, ami vizes is volt és szóltam is neki! Erre annyit mondott, hogy: Nem baj. Reflexből majdnem meg is szorítottam gyengéden a kezét, de az nagyon ciki lett volna, szóval inkább csak hagytam, hogy fogjon. Azért régebben ennyire nem volt felém ilyen affektív és ez érződik mostanában. Lehet eljutott arra a pontra, hogy a lányaként kezel, vagy ebből lehet valami?

2021. dec. 1. 23:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen emberek, akik szeretik a másikat fogdosni. Nekik ez úgy alapból, gyári beállítás szerint jön. Közben észre sem veszik, hogy ez a fogdosott embernek kellemetlen.

Az lehet, hogy barátként kezel, vagy ilyesmi, de nem gondolnám, hogy "olyan" barátként.

Amúgy meg, ha akarna tőled valami komolyabbat, akkor azt már kicsit határozottabban jelezte volna feléd... :,D

2021. dec. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Én 23 voltam, amikor ötvenes nőnél nem tudtam eldönteni, hogy a lányaként kezelt vagy vonzódott hozzám ő is.Viszont ő nem vállalta így a kézfogást, a párja háta mögött fogta meg titkon a kezem pár másodpercre.Illetve, amikor megfogtam a kezét nemengedte rl 2 órán keresztül, de akkor nem a városunkban voltunk.Ezen felül puszit adott a tarkómra, sokszor megpaskolta a hátsóm.Szerintem ez semmi, amit írsz ahhoz képest, amit velem az a nő csinált.Számomra az inkább tűnik vonzódásnak, mint ez, amit Te leírtál.Persze lehet volt más is, én azt nem tudhatom.Illetve , hogy honnan ismeritek egymást, mióta, mennyi időt töltötök együtt.De ezek alapján ez nem vonzalom, mert akkor nem merné ilyen nyíltan vállalni mások előtt, pláne, ha van férje...SZERINTEM.De majd mások kijavítanak, ha tévedek...
2021. dec. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na hát majd kiderül, hogy visszább vesz-e a dologból, vagy hogy viselkedik majd, mert burkoltan fogom most már felé jelezni, hogy a nők érdekelnek. A reakciójára roppantul kíváncsi leszek.
2021. dec. 2. 19:58
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azóta előre lépés?
2021. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

19:58

Szerintem konkrétan mondd meg neki, hogy neked ő bejön!Ennél biztosabbat nem fogsz megtudni, mint, amit majd ezután tesz/mond!De fogadok utána nem fog ilyet (se) csinálni, mint, amit a kérdésben leírtál!Persze ki tudja...nekem sem lehet mindenben igazam.De igen csak meglepne, ha a jó ismerősei előtt megfogta volna a kezed, amikor férje is van, ha valóban vonzódna hozzád!!

2021. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha igy banik veled akkor a szimpatia megvan. kerdes hogy a szexualis vonzalom is :) sok sikert :)
2021. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Majd nemsoká akarok vele találkozni, de biztos, hogy nem fogom neki nyíltan megmondani, hogy figyelj már, nagyon tetszel.. Ha nem derülne ki semmi se ugyan úgy meglennék ezzel az állapottal, mert meg tudnám szokni ezt a fajta fogdosósdit :D
2021. dec. 4. 21:32
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem akar tőled semmit, fogd már fel...
2021. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

14:53-nak szerintem igaza van...

Második voltam.

2021. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jól van már, felfogtam :'D Hogy itt milyen kiállhatatlan stílusban tudnak írni egyesek.
2021. dec. 6. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!