Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Úgy érdemes elmenni wow...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érdemes elmenni wow buliba, hogy igazából nagyon nem vagyok bulis alkat, csak valahol szeretnék nőkkel élőben ismerkedni? Kifoghatok ott olyat, aki hasonló okokból ment el, mint én?

Figyelt kérdés

(Mielőtt jönnének a poénok és beszólások: nem, nem a videójáték wow-ra gondolok.)


Bejönnek a nők, ismerkedni szeretnék, de kockaként ez nem könnyű. Az online társkeresőkbe beleuntam, nem találni sok normális embert.


20L



2021. dec. 13. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Nem látok rá sok esélyt :/
2021. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Lehet rá esély szerintem, bár tapasztalataim szerint az ottani legtöbb arc bulis, de sok féle ember megfordul ott.

Szerintem próbáld meg. Nem veszíthetsz sokat. Max, ha nagyon nem érzed jól magad hazamész.

Úgy látom legközelebb szilveszterkor lesz buli. Esetleg barátaiddal, ismerőseiddel is megnézheted.

2021. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyira én sem vagyok az,mármint meg tudok őrülni,csak nem szoktam járni szórakozóhelyre,de egyszer szeretnék elmenni ilyesmi helyre,és nem leinni magam. Úgyhogy ha ebből indulok ki,biztos vannak ilyenek is ott,akik szintén kíváncsiak,és azért mennek oda. Olyan nincs,hogy nincs😳
2021. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mikor lesz ilyen buli?

27n

2021. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!