Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lmbtq körök mióta tudják és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lmbtq körök mióta tudják és pletyka tárgya Varga Judit,hogy a saját nemét szereti ? Teljesen leszbikus ?

Figyelt kérdés

"lmbtq-körökben már pletykálták, nekem egy bi barátnőm mesélte.


Nem kell ehhez ördögügyvédkedni, kicsit ez az ország.

Egy bi haverom meg egy másik politikust említett, de nem akarok egy jó kis pert a nyakamba, majd úgyis kiderül...

tiszta capella már az országház... "

Valaki ezt írta egy másik kérdésnél.



2022. jan. 5. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ja az egyik haverom, haverjának a haverja mesélte... Aki tényleg tudd róla az hidd el hogy nem fog pletyizni "kifelé". Nem teljesen leszbikus - van három gyereke szóval max. biszex lehetne. Márha egyáltalán az, mert egyenlőre csak annyi történt hogy egy politikai kommunikációra használt oldalon valaki kiírt valamit de bizonyíték azóta sincs sehol.
2022. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Hetero VJ.
2022. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem akarom Varga Juditot védeni de aki ezt írta az talán belgiumban élt? Mert tudtommal Varga Judit évekig az europa parlamentben dolgozott.

Számomra egy kicsit hihetetlen lenne ha pár lopott óráért hazautazott volna, már pedig a cikk amiben ezzel megvádolták valami Tünde és Timi volt említve amik nem kimondottan belga nevek.

2022. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Köztudott ez, nem csak meleg körökben. Én a parlamentben hallottam először.


Az említett lányok egyébként kollégái....


De nincs Ezzel semmi baj sztem. Azzal van, hogy a törvényekben közben a keresztény fundamentalista baromságot nyomatjak...

2022. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Menjetek már a francba a sok Varga vén ku.va csúnya Juditos kérdéseitekkel!Írjál neki kérdező, ha ennyire rá vagy állva, de ne minket fárasszál már vele állandóan!!!
2022. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Félelmetes, hogy egy ócska bedobott pletyka mekkorát megy ma a sok agymosott között.
2022. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

A Fideszben is évtizedek óta pletykálták, hogy Szájer csak alibiből tartja a feleségét. Aztán mégis lecsúszott egy ereszen...

Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél.

2022. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

#5

Ki az a "minket"?

Itt csemegézel a gyk-n a szexuális témakörben, mégis miről szeretnél olvasni?!!

2022. jan. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
7: nekem azt mondták egy Facebook csoportban, hogy te a kecskékkel szeretsz... Szerintem elhiszem.
2022. jan. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
00:08 Minket, akiket nem érdekel ez a nő, pláne nem érdekel 100 kérdés róla!!
2022. jan. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!