Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha egy nő tetszik hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő tetszik hogyan lehet megtudni , hogy leszbikus e ? Hogyan tudnám a tudtára adni hogy érdekel? Hogyan közeledjek hogy ne utasítson vissza?

Figyelt kérdés

#Közeledés # szimpátia
2022. jan. 9. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Induljunk ki onnan, milyen mély ismeretségben állsz vele?
2022. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kiadó lakáshirdetésre hívott fel, már a hangja szimpatikus volt. Két alkalommal találkoztam vele és beszélgettünk. Amikor elindult az ajtó felé elköszönt ,de én legszívesebben megcsókoltam volna. Nagyon vonzott úgy éreztem, hogy hozzá kell érnem.
2022. jan. 9. 23:19
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
háát, elég érdekes...
2022. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen érdekes , de még ilyen vonzódást soha nem éreztem. A beszélgetés alatt csak a mellét és a száját néztem.
2022. jan. 9. 23:43
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Legalább azt tudnád, hogy bi/leszbi e? Mert ha hetero, közeledhetsz te akárhogy, vissza fog utasítani.

Vesd fel, hogy fizesse természetben a bérleti díjat.

2022. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen nem rossz ötlet, amúgy ha kialakulna egy kapcsolat köztünk eszembe se jutna bérletet díjat kérni tőle.
2022. jan. 10. 00:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinte kapcsolat lenne
2022. jan. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Tehát bérbeadó-bérlő kapcsolat áll fenn köztetek.

Tudod a nevét, érdemes kicsit kutakodni utána közösségi médián (Facebook, Instagram stb.). Ha nincs csávóra utaló nyom, már lehet egy nagyon kicsit reménykedni.

A közeledésed természetesebben hat, ha nincs sok év korkülönbség köztetek. Alapjáraton függési viszonyban álltok, tehát kényes az egész mert ha hetero a lány, könnyen érezheti magát kényelmetlenül ha színt vallasz neki. Anélkül meg... reménykedni kell, hogy ő fog kezdeményezni.

A kapcsolattartást vele én úgy tudnám elképzelni, hogy időközönként benézel hozzá egy lakás mustrára (minden ép, minden tiszta stb.) mint sok más bérbeadó.

Nehéz szitu ez. :( Mindenesetre legyen szerencséd vele.

2022. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom ismerkedtél már... elhívod egy kávéra/teára/bármire és beszélgetsz vele. Figyu, ha megkérdezed van-e barátja, aztán megdicséred a ruháját/alakját/szemét bármijét, abból már egy közepesen fejett szociális érzékenységű ember vágja mi a szitu. Neked csak annyi a teendőd, hogy figyeled mit reagál és ha jól fogadja, tovább ütöd a vasat.
2022. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt az ismerkedés dolgot nem erőltetném a bérleti szerződés megkötésének eshetősége után. Vagy most elhívod, vagy soha.
2022. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!