Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok/biszexek, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok/biszexek, aki nem szeretne lmbtq buliba elmenni és ott ismerkedni, az miért érez így? Mi az oka a döntésének?

Figyelt kérdés

2022. jan. 12. 00:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Félénk vagyok ehhez.
2022. jan. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azt is szívesen veszem, hogy ha valaki még nem volt ilyen bulin, mik róla az elképzelései, ami miatt nem akar vagy fél elmenni?
2022. jan. 12. 00:47
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek bulikba járni.Privát házibuliba szívesen mennék, ahol csak nőies stílusú leszbikus nők vannak meg olyan biszex nők, akik a nők felé sokkal jobban húznak!;) Max tíz ember...

Én is nőies vagyok amúgy.

2022. jan. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Én mennék, csak sokszor nincs kivel, az lmbtq- ismerőseim nagyrésze nem szeret bulizni, egyedül meg nem akarok.
2022. jan. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
En is házibuliba de akár masikba is 25/l
2022. jan. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

Én pld. egyáltalán nem szeretek bulizni, én otthonülős vagyok, csendes, de szórakoztató, agyat mozgató hobbikkal. Nem akarok magam mellé bulis párt, olyant akarok, akivel végig lehet nézni egyhuzamban hétvégén egy 24 részes animét, meg aki megelégszik azzal is, hogy néha elmegyünk bowlingozni, fürdőbe, sétálni, stbstb.


Ez a legfőbb indokom.


A másik pedig, hogy itt is rengetegszer olvasom, hogy 90%-ban szexre megy a dolog. Nekem meg nincs kedvem ezreket kiadni egy fülkés dugásért. (Igen, a csajok is dugnak)


A harmadik meg, hogy hangos zene, táncoló, beszélgető emberek között, ittasan nem lehet komolyan ismerkedni.

2022. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%

Egy helyen sok leszbi lány, szerintem nem jó ötlet.

Ez olyan piacos. A jóból is meg art a sok.


Szívesebben ismerkednél bárhol máshol, mint pont egy ilyen helyen.

2022. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%

Csatlakozom az első válaszolóhoz, félénk vagyok. (De hódítani akarok.) :D


Meg úgy nem is tudom, túl direkt lenne nekem, furcsán érezném magam ilyen helyen, hogy ismerkednem KELL, soknak találnám. De lehet túl introvertált is vagyok ehhez.

2022. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyedul nem mennek idegenek koze bulizni meg ha csak lanyokrol van szo akkor sem.


Kicsit felenk is vagyok.


Ha lenne kivel elmenni jo lenne, viszont ott van az, hogy mivel vkivel megyek nrm fogom magara hagyni hogy en most ismerkedek. Szoval hulye szitu.


Mindenkeppen en is egy kisebb hazi buli jellegut preferalnek 10-20 fovel maximum.

2022. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Ha eljönnétek, akkor én csinálnék egy bulit.De csak nőies leszbikus- vagy majdnem teljesen leszbikus nőknek szólna a meghívás.Pár fős bulira gondoltam.Mit gondoltok?😊
2022. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!