Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ti mit gondoltok arról, ha egy lány azon gondolkodik, hogy egy a „rosszlányokon” megismert lánnyal akarja megtapasztalni az első élményt egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Olvasgatva itt a kommenteket, azt tapasztaom, hogy ezt itt egyfajta bűnnek tartják, ha egy nő igy szerzi meg az első tapasztalatait egy másik nővel. Ez valóban bűn lenne?

Illetve azt is kérdezném - ha van itt olyan aki igy szerzett első élményeket- neked szép élmény volt?



2022. jan. 18. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem tartom bűnnek. Én nem tudok ismerkedni. Inkább fizetek. Szerintem megéri, nekem jó volt.
2022. jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

Pasi ként írok. (bocsi)

Nyugodtan menj el és felbecsülhetetlen élményedbe lesz részed.

Én évekig nem mertem elmenni mert sztereotípia alapján meg bennem is volt egy "félsz" érzet. De ahogy Lovasi András is énekelte - "meguntam félni"

Szóval több prostihoz elmentem és életem legjobb élményei voltak. Nagyon sok új dolgot próbáltunk ki amiről egész életemben fantáziáltam. És már annyira rossz volt, hogy a legnagyobb vágyaimat nem próbálhatom ki, hogy már szenvedtem.. "meguntam félni" És már hívtam is akit eltudtam képzelni erre.

Amúgy van fent leszbi pár is. És rengetegen higiénikusak, szóval nem kell azt a sztereotípiát elhinni, hogy az összes prosti igénytelen meg koszos.

Sőt, nagyon is igényesek!

Ha kell valami tanács (gondolom nem) akkor írj bátran.

2022. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mielőtt bárki félreértené!

Ez a kérdés nem rólam szól! Inkább azt szeretném ezzel a kérdéssel kideríteni, hogy míg hetero esetben elfogadottabb, ha egy fiú igy szerzi meg az első élményeit. Leszbikus esetben (itt olvasva a kommenteket) szegény lányt elhordják mindennek. Még ha csak gondolkodik, hogy megtegye egy „rosszlányokon” megismert lánnyal. Miért van ez?

2022. jan. 18. 13:05
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

2-es vagyok. Senkinek nem kell elmondani, hogy merre járt az illető.

Részemről egyáltalán nem gázos, ha egy nő elmegy egy ilyen helyre. Szerintem mai világunkba beleférnek már ezek.

2022. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is. De itt a gyakorin, hacsak felvetődik ez a téma hogy a lány egy "rosszlányos" lánnyal akar lenni, úgy béznek itt rá, mint a véres rongyra.
2022. jan. 18. 13:29
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a különbség a két nem szexualitásában keresendő. A nők jobban szeretnek olyannal lefeküdni, akihez vonzódnak is (ismerik, szimpatikus nekik minimum), a férfiak sokkal inkább ösztönlények ilyen szempontból. Nekik sokszor az is elég, ha csak csúnyán mondva beleüríthetnek valakibe.

Magamból kiindulva én nem tudnék úgy együtt lenni egy nővel, akármennyire is hiányzik a szex, hogy tudom, hogy egyáltalán nem talál vonzónak, nem megkívánt, és azért történik az együttlét, hanem fizettem érte. Nekem nincs olyan férfiaknál alap önbizalmam és egom, ami segít elhitetni, akár csak arra a fél órára is, hogy a nő is élvezi, és akar engem. Ja, és nekem fontos a kölcsönösség is. Itt volt korábban pár poszt arról, hogy valaki csak adna, valaki csak kapna, de nekem egyik változat sem kielégítő, csak ha mindketten egyformán élvezzük. K.rvánál ez nem fog megtörténni. (Hacsak nincs akkora mákom, hogy véletlenül pont bi, és én is PONT bejövök neki, ÉS még kedve is van ÉPPEN AKKOR hozzám.)

Aztán persze vannak azok a bi/hetero lányok, akikben csak felmerül, hogy milyen lenne nővel, és nincs más kéznél, hogy kipróbálják. Ha nekik így jó, amúgy nincs kifogásom. Nekik nyilvánvalóan amúgy sem fontos a lelki oldala, mert nem is akarnak párt keresni, többnyire azt vallják, szerelmesek se tudnának nőbe lenni, nekik csak simán vonzó egy női test, és közel szeretnének kerülni egyhez. Ízlések és pofonok.

2022. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
Ja, és nem értem, hogy már megint miért pasik beszélgetnek pasikkal a leszbikus nőkről ebben a topikban. Komolyan néha már elgondolkodom rajta, hogy van-e itt egyáltalán nő rajtam kívül :D
2022. jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mégis, ki tartaná gáznak? Akinek elmondod. Hát ne mondd el senkinek.
2022. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
„ Nem értem, hogy már megint miért pasik beszélgetnek pasikkal a leszbikus nőkről ebben a topikban.” Ezen a kérdésen elmosolyodtam :) Szerintem erre a válasz roppant egyszerű! Azért, mert te vagy a második nő, aki felelt erre a kérdésre! Ha többen felelnének, máris más lenne a helyzet…
2022. jan. 18. 13:45
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Én nem járnék se nővel sem férfival aki volt ilyem fizetősön, ha meg első alkalommal akkor meg főleg nem. Én megértem hogy a mai fizetős lanyok/pasik igenyesek, de nekem ez akkor sem szimpatikus. 25/L
2022. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!