Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányos leszbikusként milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányos leszbikusként milyen megkülönböztető jeleket (ékszer stb.) hordhatnék, ami sejtetné a lányokhoz való vonzódásom?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
szivárványos gyűrű, 2 női ivarjeles (bioszóra) nyaklánc
2022. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz olyat, ami csak a megfelelő embereknek egyértelmű. Ha csak "sejteted", azzal kb annyira mennél, mint a sok más kérdező itt, aki a gyk-s olvasóktól várja, hogy eldöntsék xy vajon meleg-e, mert ilyen és ilyen dolgokat vett észre rajta.

Ha szeretnéd, hogy megszólítsanak, az 1-esnek jók az ötletei. Ha ennél kevésbé konkrétat keresel, azzal meg nem fogsz menni semmire.

2022. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

pl csinálhatsz olyan karkötőt ami a leszbikus zászló színeiből áll, esetlege egy fém szívecskét ráfűzve

sejtet, de nem sokat

2022. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
A gyűrűk nekem a nyilvánvalóbbak,pl 1 kezeden 3 is,de ha megnézel ilyen képeket,akkor látni fogod,hogy hordják
2022. jan. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Haat nem tudom mit tehetnel..



Egy baratnomrol akit reg ismerek egyszercsak lattam rajta egy szivarvanyos karkotot. O full hetero, most is pasival van kapcsolatban es gyereket terveznek.


Akkor hugom meg tavaly a New yorkerbe szivarvanyos strand taskat nezett. Mit mondott ra? De jo nyari szines,vidam. O is full hetero.


Egy masik ismerosomnek a huvelykujjan mindketton van gyűrű. Azt hittem leszbikus, de o sem, full hetero.

Valaki szimplan nem tudja szerintem minek mi a jelentese csak tetszik neki es hordja vagy epp vesz szivarvanyos cuccokat.

2022. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
max szivárványos cuccok .
2022. febr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!