Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet, hogy szerelmes lettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy szerelmes lettem egy leszbikus barátnőmbe? 19/L

Figyelt kérdés

Fél éve járok az egyetemre, itt ismertem meg, blokktársak vagyunk a kollégiumban. Ő sosem titkolta, hogy leszbikus, én viszont mindig heterónak vallottam magam.


Mivel tudta, hogy nem vonzódom a lányokhoz, így nem is próbálkozott nálam, viszont nagyon jó barátok lettünk, rengeteg időt töltünk együtt.


Most, hogy a téliszünetre hazautaztunk, most vettem észre, hogy mennyire hiányzik, ha nem lehetek mellette. Állandóan eszembe jut, szívesebben lennék vele, mint bárki mással. Ráadásul most randizik egy lánnyal és ez engem nagyon zavar, kb. féltékeny vagyok rá.


Most akkor ez mi, biszex lennék, vagy megőrültem?



2022. jan. 19. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Ollóba is mennél, vagy csak a birtoklásos féltékenységgel hülyíted magad?
2022. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Rossz kategória, egyébként ha heteró vagy, akkor csak szimpla irigység... a nők már csak ilyenek
2022. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

A nemi irányultságát mindenki tudja magáról.

Ha leszbikus akkor azt, ha biszexuális, akkor azt. Nemigen a Gyakori vélemények alapján fekszenek, vagy nem fekszenek valaki alá.

2022. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"ha heteró vagy, akkor csak szimpla irigység"


Vannak más barátnőim is, az mégsem zavar, ha ők randiznak valakivel.


Nem tudom, hogy heteró vagyok-e. Nagyon vallásos családban nőttem fel, így ilyen nálunk téma sem lehetett, mert azonnal kidobtak volna érte.

2022. jan. 19. 15:34
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Válaszold meg az 1-rs kérdését kiegészítve azzal, hogy ki is nyalnád e és rögtön eldől a kérdés, számodra is!
2022. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, eddig csak egy pasim volt, vele fél évig jártunk, de nem feküdtünk le soha. Alapvetően azzal van problémám, hogy 18 éven át azt hallgattam, hogy "házasság előtt szexelni bűn és pokolba jutsz érte", szóval most se férfivel, se nővel nem igazán tudnék lefeküdni.
2022. jan. 19. 15:44
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6

Én is ezt hallgattam, mégis lefeküdtem 17 évesen azzal akivel akartam.

(Mondjuk én heteró vagyok és ezt pontosan tudtam is magamról)

Szerintem keress fel egy pszichológust, mert nagyon nem vagy rendben.

Aztán majd eldöntöd az irányultságodat, mert jelenleg nem ez a legnagyobb gond!

2022. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ehhez nem is kell házasság előtt szexelned, simán azt tisztázd magadban, hogy van e felé szexuális vágyad (azzal, hogy ezt eldöntöd magadban még nem kerülsz a pokolba).
2022. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Valld be neki,hogy nagyon tetszik és lefeküdnél vele.
2022. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Egy egyszerű kísérlet for science: otthon egyedül nézel ezt-azt, és picit a kezed is nekiindul. Tudni fogod, mitől marad abba az óvatoskodás...
2022. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!