Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van abban szégyellnivaló, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van abban szégyellnivaló, ha tetszik a barátnőm testszaga?

Figyelt kérdés
Első olvasásra morbidnak tűnhet, ezért pontosítok: Van, hogy munka után egymás elé megyünk, együtt bevásárolunk, aztán alighogy hazaérünk és lerámolunk, rögtön egymásnak esünk, ilyenkor pedig minden rákészülés nélkül érezni szoktam kicsit a lábszagát, szájszagát, meg úgy egyáltalán egyfajta fülledtséget az egész testéből, ami valahogy még vonzóbbá, még szexibbé tenné őt, mintha ezek a kellemetlen szagok, "rózsaillatnak" nem nevezném, de nem is az az elviselhetetlen kategória sőt! Szóval emiatt még inkább kívánom őt és még inkább össze akarok fonódni vele. Szerintetek ez visszataszító? Vagy nektek van akár csak hasonló élményetek? Egyáltalán meg tudjátok magyarázni, miért erősítik a kissé kellemetlen szagok a vágyaimat?

2022. jan. 26. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Bár férfi vagyok de úgy érzem a kérdés nem és beállítottság független ezért hozzászólok. Ezt nevezik kémiának 😀
2022. jan. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
0%
Jobb nem emlegetni.
2022. jan. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Én a saját izzadságszagomat imádom szagolgatni, bár ritkán van ilyen, de ha valami olyat csinálok és picit megizzad a hónaljam, akkor imádom szagolgatni. L
2022. jan. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, hogy mondod, #3-as, erről eszembe jutott, hogy az is előfordult már, hogy együtt tornáztunk, és közvetlenül azután bújtunk össze felhevült testtel.
2022. jan. 26. 08:10
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem, ez teljessen normàlis. Az emberi szervezet ugyanis úgy működik, hogy minnél eltéröbb a màsik személy genetikàja, annàl jobban tetszik a testszaga.
2022. jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Én a bugyimat is mindig megszagolom mielőtt lerakom a szennyesbe! L
2022. jan. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Semmi különös nincs ebben szerintem, én mondok akkor "betegebb" dolgot:D én is imadom barátnőm testszagát, főleg nyáron és, ha otthon vagyunk már rászoktattam, hogy ne izzadásgátlózza magát, aztán imádom szagolgatni, nyalogatni a hónalját, vagy ugyan így a lábát, sőt még a fenekét is, iszonyat mód fel tud izgatni.
2022. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Fuh, de rég szerettem úgy valakit, hogy még a s*ggét is kinyalnám.. :D De emlékeim szerint én is odáig voltam anno a volt barátnőm test illataiért.

Szerintem is arról lehet szó, hogy működik a kémia.

2022. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7 es, Te vagy az Gyuri??!!!
2022. jan. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
100%

Hallottál már feromonról, kérdező? Eredetileg a párválasztást elősegítő illatanyagról van szó. Tehát semmi különös nincs abban, ha neked a kiválasztott lány "szaga" tetszik.

Az emberi test egyébként eredetileg nem büdös, csak az a mintegy 8000 kemikália, amivel napi szinten kapcsolatba kerülünk, és az emésztőrendszerünket elhagyva végül a verítékmirigyekben köt ki.

2022. jan. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!