Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tényleg van olyan hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan hogy valaki leszbikusságból "átfordul" heteroszexualitásba?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom erre az lesz a standard válasz, hogy akkor ő sosem volt leszbikus, hanem bi, és ott váltakozhatnak a preferenciák. De olvastam egy olyan nőről aki full leszbikus volt és egyszer csak átfordult, a férfiak kezdtek tetszeni neki, a nők meg már kb. taszították szexuálisan. ÉS ez így is maradt nála. Most ez "hullámzó" biszexualitás, kamu vagy más? Tényleg át lehet fordulni?

2022. márc. 7. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Én annyit tudok, hogy van olyan, hogy egy nők terhes lesz és a hormonális változás miatt megváltozik az ízlése: egyes kajáktól undorodik, másokért meg megőrül.
2022. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 cseppszi ***** válasza:
88%
Sok bisex él hűséges monogám párkapcsolatban, ha megtalálja az igazit. Ez lehet lezbiből heterová válás oka is. Kell hozzá egy "igazi"
2022. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Hullámzó biszexuális vagy kamu. Az a baj tudod, hogy sokan úgy gondolják, hogy akkor vagy biszexuális, ha egyformán tetszenek a nők és a férfiak. Közben van, akinek 95%-ban tetszik az egyik, és 5%-ban a másik. Mint ahogy olyan is van, akinek változnak idővel az arányok, egy időben szinte csak a pasik tetszenek neki, aztán egy darabig megint csak a csajok érdeklik inkább. De nem lesz LMBTQ-emberből hetero.
2022. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem akkoris fura. Olyat sosem hallottam hogy van egy férfi meleg, aztán egyszer cak a férfiak már nem mozgatják, hanem a nők. Nőből meg nem egy ilyet hallottam.
2022. márc. 8. 11:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mi a fura? És de, férfiban is van olyan biszex akinek hullámzó az érdeklődése: hol csak a férfiak érdeklik, hol meg csak a nők-ettől még biszex, nem hetero.
2022. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Aham, mutass már egy ilyen affektálva beszélő lányos fiút, aki hirtelen megelégelte a passzív meleg szerepet és elkezdett nőkre vadászni. :D Lányból meg nem egy oylanról tudok, aki hangoztatta hogy leszbi vagy bi, aztán pasival jön össze a nők meg elfelejtődnek.
2022. márc. 8. 11:57
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Feltettél egy kérdést, egyhangú válaszokat kaptál rá; senki szerint se lesz heteroból homo vagy homoból hetero, csak változó ízlésű biszexuálisokat hiszel első blikkre homónak vagy heterónak.

Erre csak nyomod előre a magadét, pejoratív sztereotípiákat használva. Szerintem téged nem őszinte érdeklődés hajt, csak provokáció.

2022. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Nem erről van szó, csak nem meggyőző. Az a baj hogy aki bármit is megkérdőjelez az rögtön egy homofób rohadék. Nekem meg úgy tűnik hogy a férfi és női homoszexualitás más. De tévedhetek, várnám az érveket, de ezek nem meggyőzőek.
2022. márc. 8. 17:57
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
"már egy ilyen affektálva beszélő lányos fiút, aki hirtelen megelégelte a passzív meleg szerepet és elkezdett nőkre vadászni" Az megvan hogy a melegek\biszexek legnagyobb része se nem lányos, se nem beszél affektálva?
2022. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes témát. De van benne valami. Nekem is van sok olyan hölgyet ismerős aki férfi után nőhöz kezdett vonzódni. Nagy átlagban ezeknél az eseteknél pár óra beszélgetés után (nem kell pszichológusnak lenni) általában az váltja ki az okot hogy rossz férfi volt mellette szarul bánt vele,rossz volt a szexuális élmény. De egyébként ezek a hölgyek legtöbbször férfias lányt keresnek vagy olyannal vannak együtt. Aztán eltelik pár év, idősödnek és szépen lassan visszatér minden és újra fiúval vannak együtt. Aztán van az is aki a fiúk után nagy nehezen bevallja nehogy növelt van együtt aztán meg már nem is mer vissza váltani mert ott félt hogy a másikat megbántja, vagy ott is érzelmi zsarolás megy. Vagy csak nem akar magából hülyét csinálni mindenki előtt. Persze nyilván mint mindenhol vannak kivételek.
2022. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!