Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus buliba ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus buliba ti hogyan mennétek el ismerkedés céljából? Egyedül vagy barátokkal?

Figyelt kérdés

Akik jártak már ilyen buliban, jól érzékelem azt, hogy általában, akik elmennek egy ilyen party-ba, társasággal teszik azt és inkább a cél az, hogy a barátaikkal jól érezzék magukat?

Sok párt is látok, de egyedül érkezett nőket nem. Miért van ez? Nem nehezebb társasággal ismerkedni, amiatt mert az ember inkább a barátaival van elfoglalva a buli alatt?

Az érdekelne még, hogy ha egy ilyen party-n egyedül feltűnik egy lány, az inkább kiábrándító és sajnálatra méltó? Ezért egyúttal nem is mennétek oda hozzá szívesen?



2022. márc. 8. 02:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szeretek társasággal menni, mert akkor addig is, amíg nem találok valaki szimpatikust, le tudom foglalni magam. Illetve az sem biztos, hogy találok valakit. Sőt. Elsősorban úgy szoktam elindulni, hogy bulizzunk, szórakozzunk egyet, és ha találkozom valakivel, aki megtetszik, akkor még jobb. Ha egyedül mennék, annak egyértelműen "vadászat" lenne a célja, és lenne egy enyhén kiábrándító hangulata. Illetve, ha egy ilyen nő szúrna ki magának, mindig lenne bennem egy olyan gondolat, hogy talán nem is én kellek neki, de ma lejött, hogy találjon valakit, és jobb nem volt :D Viszont, ha valaki barátnőkkel szórakozik, és úgy is leszólít, ismerkedne, az kifejezetten jól esik, hogy inkább elszakad tőlük, csak hogy váltson velem pár szót.

Persze ez csak az én véleményem, és lehetnek kivételek is.

2022. márc. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Egyrészt van, hogy a baráti társoság nem együtt megy le, csak ott találkoznak és örülnek egymásnak.



De ja, ha valaki érdekelt, azt azért be tudtam cserkészni.


Ha valakinek a baráti köre cockblockol, annak oka van, vagy nem akarja az illető hogy zargasd, vagy nem tartanak megfelelő partnernek.

2022. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Írhattok még nyugodtan. Akár csak annyit is, ha az első válaszoló véleményéhez csatlakoznátok.

Egyébként ezen vélemény által egy kicsit más világításba kerültek a dolgok bennem és teljesen megértem, aki így gondolkodik. Ez megmagyaráz sok múltbéli bulis szituációt is..

Legszívesebben én is egy támogató laza baráti körrel indulnék neki egy ilyen bulinak, de sajnos nincs ilyenem. Csak akkor ezzel meg az a baj, hogy úgymond kiábrándító látvány lehetek egy itallal a kezemben, egyedül...

Persze a gond az is, hogy félénk vagyok és a bátorságom csak odáig terjedt, hogy megjelenjek a party-n.

2022. márc. 8. 23:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátokkal.higy letudjam.koppinani ha nem szimpi valaki. Meg amúgy is jobb társaságban bulizni.
2022. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kilincs ***** válasza:
100%

Sokszor társasággal mentünk le, just for fun. De nem lógtunk mindig egymáson, volt,hogy elmentünk táncolni külön, vagy mindig egyvalaki ment el alkoholt venni a társaságnak (felváltva). Általában volt egy asztalunk, az volt a "bázis". Hazafelé szinte mindig együtt mentünk, akkor is,ha valaki talált magának partnert.

Egyszer egyszer lementem egymagam is, de nem ismerkedni, csak táncolni. Én egymagam is elvoltam, bár nem volt olyan hangulata,mint társasággal.

L

2022. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!