Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van még vele úgy valaki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még vele úgy valaki, hogy nincs tisztában a nemi identitásával a 20-as évei közepén vagy közepe fele, esetleg bizonytalan?

Figyelt kérdés

Voltak már próbálkozásaim fiúkkal, az utóbbi időben is, de pár hónap után sem éreztem azt a szikrát az utóbbival, mint amit egy pár éve vége szakadt kapcsolatban, ami egy lánnyal volt. Magamat biszexuálisnak vallom, de ezek után már fogalmam sincs. Nőket, férfiakat ugyanúgy megnézem, de szexualitás terén a nők jobban vonzanak. Az előző kapcsolatban, ami egy lánnyal volt, az kb. 5 évig tartott, jelenleg 25 éves vagyok. Abban a kapcsolatban nem éreztem azt, hogy ha szexre került a sor, hogy visszautasítanám.

Köszi a válaszokat!



2022. márc. 14. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
A szex is lehet más. Pl érzelmileg lehet hogy biszex vagy, de szex téren viszont hetero. Próbálgas nyugodtan, ismerd meg magad. Sajnos az elnyomás ilyen szitukhoz vezet hogy 20+ évesen az ember nincs tisztában az érzéseivel.
2022. márc. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a legtöbb bi vagy pánszexuális ember nem 50/50 arányban vonzódik emberekhez, szóval simán lehet, hogy nálad ez az arány mondjuk 80/20 a lányok javára.


Olyan is van (gyakran), hogy pl egy biszex nő férfiak terén főként feminin, szintén biszex pasikat kedveli, a heteró férfiak nem mozgatják meg.

Ezzel sincs baj, ettől még valid a férfiak iránti vonzalmad.



Tudom zavarba ejtő, mert magyarban a nemi jelent nemet és nemiséget.


A nemi identitás (gender) azt jelenti, hogy valaki fiú, lány, nonbinary, agender.

Gondolom te itt a nemi orientációt (szexualitás) kérdezed.

2022. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!