Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, hogyan legyek kevésbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan legyek kevésbé félős, és zavarban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 vagyok és “kezdő leszbikus” igazából inkább talán biszexuális, mert nem undorodom a pasiktól teljesen, de érzelmileg egyáltalán nem hatnak rám, és a szex sem olyan élvezetes. Viszont a nők érzelmileg és szexuálisan is teljesen lázba hoznak. A barátnőm 28 éves, és ő mindig is lányokkal volt, nekem viszont ő az első. És elképesztően vonzó nő, én magamat nem tartom ennyire annak (bár ő mást mond😄). Szóval eléggé félénk vagyok vele így a szex terén, mármint őt kinyalni/kényeztetni nagyon jó érzés mert végig aranyos és szexi😅 de fordítva vannak gondjaim. Tegnap este mertem először levenni előtte a fehérneműm, és nagyon jól esett ahogy csókolgatta és ilyesmi a mellem, és azt mondta hogy nagyon tetszik neki. Viszont a lábamat nem mertem előtte szétnyitni, nagyon szeretném hogy tetszek neki, de nekem nincs olyan szexi puncim mint neki🤕. Szóval csak felettem tartotta magát, az egyik lábával az enyémek között térdelt (hogy ne tudjam összezárni a lábam zavaromban) és csak simogatott, csókolóztunk, beszélt hozzám, tényleg nagyon aranyos volt, és iszonyat jó volt az egész, el is mentem, bár akkor megkértem hogy csukja be a szemét😅.

Bocsi hogy ennyit írtam, szóval nem szeretnék ennyire szégyenlős lenni, de nemek ez nagyon új, és nem nagyon vagyok még magabiztos az erotikában😅. Vannak esetleg ötleteitek, tanácsaitok? (Nem szeretném ezzel terhelni hogy félek…)



2022. márc. 25. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Ezen szerintem csak az idő segít, illetve, ha te magadban eldöntöd, hogy előtte nem leszel szégyenlős, mert nincs miért, hiszen ahért van veled, mert szeret és úgy vagy jó neki, ahogy vagy :)
2022. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát 3 hónapja vagyunk együtt, de előtte randiztunk is kb 2 hónapig, heti többször is találkoztunk, ezért volt ilyen “rövid”
2022. márc. 25. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Nem akarom kerülgetni a kását, ezért leírom, amit gondolok. Nincs olyan ronda punci, ami lelombozóbb tudna lenni, mint az ilyen szintű szégyenlősség. Főleg, hogy szerintem ronda nincs is. Az viszont kiakasztó tud lenni egy idő után, ha valakit folyton dicsérni kell, meg imádkozni, hogy ne takargassa magát. Muszáj lesz egy kis önbizalmat felszedned. Olvass a témában, ismerkedj a testeddel, tréningezd magad, stb. Keresd meg a pozitív dolgokat magadban/magadon. Tudod, ha te azt hiszed magadról, hogy nem vagy szép, előfordulhat, hogy idővel őt is "meggyőzöd". Ugye ezt nem szeretnéd?

Kezd ott, hogy 21 évesen már nem lány vagy, hanem nő :)

2022. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én is ilyen vagyok, mint te, csak én ismerkedni, kezdeményezni féltem, de amikor egy olyan nő talált rám, aki meg magabiztos, domináns, akkor feloldódtam. Először konkrétan lefagytam, azt se tudtam mit akarok, de az látszott, hogy tetszik nekem és neki ennyi elég volt, látta mi a helyzet. Aztán ahogy hozzám ért, megcsókolt stb, ő csinált mindent, én meg csak hagytam magam eleinte, meg próbáltam viszonozni. Igazából még mindig ez van, csak már bátrabban viszonzom, de még mindig neki kell kezdeményeznie, de mivel ő ilyen határozott személyiség, neki nem gond, sőt, ő szeret az erősebb fél lenni, ő szeret irányítani, én meg azt szeretem, ha vezetnek, irányítanak, mert én meg ilyen vagyok, visszahúzódó és mástól várom a tanácsot.

Szerencsére nagyon egymásra találtunk, remélem soha nem veszítem el, mert nélküle semmi sem vagyok.

2022. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom már megoldódott a probléma de azért írok.


De van olyan hogy ronda punci/mell stb de ha tényleg jelentést neki valamit akkor nem fogja érdekelni.

2023. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!