Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet hogy a húgom biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a húgom biszexuális vagy leszbikus??

Figyelt kérdés
17 éves a húgom és hát 90 kg 160 cm.Szégyenlős is nagyon, viszont attól találna magára női ruhát,de ő csak férfiben jár.Hát utóbbi időben női farmerok,de igazából nagyon fiusan öltözködik.Titkolja h bárkije is lenne neki,többször láttam már a telefonjában h ő lányokkal beszélget,és akkor mikor kérdezem honnan ismeri őket,azt mondja h ott ismerte meg őket fbn.Meg amikor ilyen téma jön fel ordibal h hagyjuk már őt békén,nm mondja egy szóval sem h nem..néha annyit h békén hagysz?Miért lennék?De ennyi
2022. márc. 25. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Es mondd, neked mi kozod lenne hozza ha netalan tenyleg meleg/biszexualis lenne?
2022. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Semmi közöd hozzá. 🙄

Lehet, hogy az. Lehet, hogy nem. Ne akard kényszeríteni a coming outra.

2022. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarja, elmondja, hogy az - ha az egyáltalán. Azzal viszont, hogy szekírozod, csak tönkrevágod a bizalmat kettőtök között.
2022. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mi az hogy semmi közöm hozzá? Testvérem anyámnak is feltűnt szeretnénk tudni.
2022. márc. 25. 21:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg biszexuális vagyok. És k*rvára felbaszott volna, ha a családom nem hagy békén a témával, amikor egyértelműen nem állok rá készen, hogy elmondjam.
2022. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
23%
Liberális nézetek szerint a család nem létezik, csak lakótársak vagytok, 18 éves kor után ki ki megy a saját útjára és senkinek nincs semmi köze egymáshoz.
2022. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne, majd elmondja nektek, mar ha egyaltalan az. Ne eroltessetek.
2022. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, szimplán a fiús ruhák tetszenek neki most orientációtól függetlenül. Az egy buta, 80-as évekbeli sztereotípia, hogy a fiús lányok leszbik / hogy a leszbikusok férfiak próbálnak lenni.


Lehet, hogy önbizalomhiánya vagy testképzavara van. Van olyan ismerősöm, aki 5-6 évig csak férfi ruhákat hordott, mert azt hitte, hogy a női ruhákban, pláne a feszülősebbekben nagy darab, kövér monstrum lenne, akit kiröhögnének.


Az érdeklődés stílusa sem mindegy. A bunkó kötekedésre az is érzékenyen reagálna, akinek nincsen semmiféle mögöttes oka, rejtegetni valója. Nem kell szekálni, nem lesz tőle jobb.

2022. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hetero vagyok, most lesz az esküvőm és rajta vagyunk a baba projekten, szóval elég sikeresen alakult a szerelmi életem. Tiniként is sokat próbáltam "pasizni", de nem ment és volt egy időszak mikor engem is meggyanusított a nővérem ezzel. Rég volt, de csak a kérdést olvasva is felébredt bennem az az szégyenteljes szomorúság harag, amit akkor a nővérem iránt éreztem. Nem voltam olyan jó csaj, mint ő, más is volt a stílusom és egyszerűen nem találtam fiút magamnak. Nem tetszettem nekik, nem akartak velem beszélgetni, fura is voltam..barátaim is csak a neten voltak..ő bulizni járt én meg wowoztam...a nővéremnek biztos jól esett volna ha azt mondom: nem, nem vagyok meleg csak míg te szép vagy és minden ujjadra jut egy pasi én ronda és a kutyának se kellek.. kb ez futott le a fejembe.. de már akkor több volt bennem, mint hogy ilyenbe belemenjek. Szerencsére kinőttük ezt az egészet és felnőttként remek a kapcsolatunk.. de vannak ilyen fájó emlékek. Hagyd békén a hugodat.. Ha nem tudsz vele kedves lenni, legalább ne bántsd.. Nőj fel! Ideje.
2022. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

'Mi az hogy semmi közöm hozzá? Testvérem anyámnak is feltűnt szeretnénk tudni.'


Kotnyeles, bunko banda. Semmi kozotok a szexualitasahoz, anyatoknak talan elmondja, de neked? Mit kepzelsz magadrol ki vagy, ha a testvered, akkor neked rogton jogod van a legszemelyesebb dolgaiban is kutakodni, az eleteben vajkalni?

2022. márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!