Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi/biszex lányok! Voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi/biszex lányok! Voltatok már WOW buliban?

Figyelt kérdés
6 nap múlva lesz egy, jó lenne elmenni, csak nincs kivel. Aki volt már ott: hogy tetszett? Mennyibe kerülnek a piák?

2022. ápr. 3. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Mi az a WOW buli?
2022. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
#1 biszex és leszbikus lányoknak tartott party
2022. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen, voltam már.
2022. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Uuu igen, egy darabig WoWoztam. Volt egy lvl 27.es pandaren monkom.


Viccet félre téve, még nem voltam, mert az enyhe social anxietym miatt rettenetesen nehezen veszem rá magam hogy elinduljak egy szórakozóhelyre.

Vagy ha mégis összejön, akkor is baráti köröm győz meg, ilyenbe viszont még nem hívtak. Bár egyszer lehet kipróbálnám. :)

2022. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Mit szoktak ott csinálni?
2022. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
#5 bulizni, ismerkedni, táncolni, kikapcsolódni, szórakozni mi mást? Egy "zenés-táncos" buli biszex és leszbikus lányoknak.
2022. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Elég aszociális vagyok, szóval fogalmam sincs, hogy működik egy buli.
2022. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Én nem mertem. Pedig terveztem, végül a Toldi előtt meghátráltam. Pedig még kicsit álldogáltam is, haboztam, végül nem mertem bemenni. Igaz, én már idősebb vagyok, attól is féltem, kinéznek a fele annyi idősek.
2022. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!