Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek, ha nem szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem szeretném elveszíteni a családomat a lányok iránti vonzódásom miatt?

Figyelt kérdés

Viszonylag jó családom van, még a nyilvánvaló homofóbiájuk ellenére is. Sokmindenben felnézhettem rájuk. Pár hónap, és külön fogok élni tőlük pályakezdés miatt, akár zöld utat is kaphat ezzel a lányokkal való komolyabb ismerkedés. De nem látok rá más módot, mint hogy fű alatt történjen az is.

Ezt így leírva nem is megoldásra vagyok itt kíváncsi, inkább olyan tapasztalatára aki a sűrűjében van valami hasonlónak. Vagy volt valaha. Mit okozott neked ez a kettős élet? Fenn tudtad tartani?


2022. ápr. 20. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Hosszú távon nincs értelme fenntartani, meghasonlani önmagaddal. Most viszont MÉG NE coming outolj ha a családod nagyon konzervatív és elutasító. Állj 100%-ig saját lábadra, több év munkatapasztalata, stabil háttér alapján és akkor fokozatosan elfogadják a szülők már nem a kicsi lányuk vagy, s befogadóbbak lesznek a választásaiddal kapcsolatban is.
2022. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

Az én szüleim sem rajongtak túlságosan a melegekért, ezért nem is mertem elmondani. Nekem anyukámmal alakult ki szoros kapcsolatom, ezért inkább csak az volt a lényeg, hogy ő mit gondol. Magától rájött és teljesen megváltozott, ő maga kérdezett rá és mindenben mellettem áll, támogat. Apukám azóta sem tudja, de nem is érzek vágyat arra, hogy szeretném vele megosztani, de különösebben nem érdekelne, ha megtudná. Anyukám igazi édesanyaként viselkedik ezzel kapcsolatban is és ez nekem teljesen elég. Ezt most csak azért írtam ide, hogy ne keseredj el attól, ha úgy látod, hogy nem fogadnának el, mert egyáltalán nem biztos, hogy így van, egy anyai szív sokat elbír. :) Csak egy pici idő kell a dolgok megértéséhez.

Van egy meleg barátom, aki bejelentette hosszú év után, hogy ha tetszik, ha nem, ez van és nem tud megváltozni. Volt pár hónap mosolyszünet az anyukájával, de utána az anyukája kereste fel őt, hogy ne haragudjon rá. :)


Viszont a volt párom ilyen életet él, amilyet te szeretnél. Minden kapcsolatába belerondított ez a lényegében hazug élet, amit folytat. Nem akarom itt kipakolni a magánéletét, de ha van kérdésed, akkor privátban megtalálsz és tudok válaszolni arra, hogy én, egy ilyen ember párjaként, hogyan viseltem a titkolózást. Gondolom az is fontos lesz majd számodra, hogy a párod, hogyan érzi magát ilyen kapcsolatban. :)

2022. ápr. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a választ! :)
2022. ápr. 21. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan jól fogadták a szüleim, de az elején én sem avattam őket ebbe bele. Ez szerintem addig tud jól működni amíg nem találsz valakit akivel komolyabban gondoljátok az egymással töltött időt. Nálam is akkor jött el ez a pont amikor a családi eseményekre mindenki a párjával érkezett és én azt éreztem az én páromnak is ott lenne a helye. No oké hogy jó barátnők, de amikor már együtt fogadunk örökbe egy kutyát és együtt veszünk házat amúgy is gyanús lenne, főleg, hogy gyerekeket is szeretnénk, így tudtuk, hogy sokáig amúgy sem lehet titkolni. A másik motiváció számomra az volt mikor már egyre terhesebb volt mindenről hazudni és a folytonos na és mi van a pasikkal kérdésekre válaszolni. Szóval, ideig óráig lehet így, a végtelenségig azonban nem fog működni.
2022. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!