Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok és a családom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok és a családom nem tudja/akarja ezt elfogadni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, most vallottam be anyukáméknak, hogy a lányokat szeretem. Az egész családom meleggyűlőlő sajnos és nem fogadja ezt el. Anyám azóta nem beszél velem. Apám pedigegyenesen kitagadott. A nagyszüleim és rokonaim is hülyének néznek. Pedig én egy csendes, értelmes, illedelmes, szófogadó, jól tanuló lány vagyok, egyetemre készülők. Anyám azt hiszi, a nevelésemmel rontott el valamit. Pedig nem, remekül felnevelt és ez egyébként sem neveltetés kérdése. És én megértem azt is, hogy ezt nehéz lehet még elfogadni, mert még friss a bejelentésem, bár eddig is nagyon fiúsan öltözködtem (kb. 13-14 éves koromtól.) De nem vagyok transzszexuális, nem akarom átműtettni magam, sem hormonokat szedni. De mégis mit tegyek, hogy elfogadjanak???

2022. ápr. 20. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szió,

Hát sajnos nem lesz könnyű dolgod, ha ilyen begyöpösödött szűklátókörűek 🤬🤬🤬🤬. Ha emiatt kitagadnák a saját lányukat akkor éljék így az életüket gyűlölködve….. Szerintem idővel amúgy meg fognak békélni, mert az első reakció mindig durvább azért. Picit megnyugszanak alszanak rá párat, és jó eséllyel javul majd a helyzet. Kitartást, én is jártam hasonló cipőben szóval valamennyire át tudom érezni 😕.

2022. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én családomban is van egy leszbikus lány. Ő a húgom lánya. 17 évesen jelentette be a lány, hogy leszbikus. Teljes mértékben elfogadtuk,szeretjük. Ő is fiúsan öltözködik. Mindenki mellette áll.

Remélem elfogad a családod. Nem értem hogyan lehet egy gyermeket mássága miatt kitagadni.

Ha most így gondolják, később is így fogják..

2022. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen tudom elképzelni, hogy végleg kitagadjanak.
2022. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Nagyon bízom benne, hogy ez meg fog változni idővel. Nagyon nehéz most nekem...
2022. ápr. 20. 18:47
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Nos ez egy lepontozós válasz lesz.

Keress egy kamu sracot,hogy itthon helre álljon a béke... és amig elnem költözöl probálj vele párként működni ha kell. Amikor saját életed lesz akkor a szüleiden a sor,hogy hogyan tovább. Te mindent megtettél.stb...

2022. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%
Gyere hozzám, befogadlak. Van egy üres pesti szobám
2022. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Cpt_Obviously ***** válasza:
100%
Ne eröltesd a témát, hagyd hogy ülepedjen bennük. Viselkedj ugyanúgy mint a bejelentés elött, ne változtass semmin drasztikusan,
2022. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Én örülnék ha a lányom leszbikus lenne.
2022. ápr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen szerintem is az idő segít leginkább. Nekem ugyan egész jól fogadta a család, ami azt illeti, de náluk is kellett idő míg ez úgy normalizálódott és egyfajta természetességgé alakult át, hogy a páromat is ugyanúgy családtagként kezeljék mint a hetero tesóim párjait. Hagyj nekik egy kis időt, hogy megemésszék és rájöjjenek, te fontosabb vagy nekik mint ez az ostoba gyűlölködés. Nagyon szorítok, hogy el tudjanak jutni erre a pontra. Addig is a te részedről pedig az a leges legfontosabb, hogy vedd magad körül olyan emberekkel akik örülnek neked, akik elfogadnak úgy ahogy vagy, mert az hatalmas löketet tud adni és segít átvészelni a nehezebb időket a családoddal.
2022. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!