Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A mai nap először alszom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nap először alszom együtt a barátnőmmel és szeretnék szexelni is vele, de még sohasem szeretkeztem korábban senkivel, mit tegyek? 23L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátnőm és 8 hónapja együtt vagyunk. A barátnőm 26 éves, én pedig 23 vagyok. A barátnőmnek korábban már volt párkapcsota nővel, nekem pedig ő az első barátnőm. Még sohasem szexeltem korábban senkivel, ő viszont már lefeküdt a korábbi barátnőivel.


A mai nap együtt alszom vele első alkalommal és bár megbeszéltük, hogy "Semmi sem kötelező!" és hogy "Azt is megtehetjük, hogy csupán alszunk és semmi szex nem lesz!", én szeretnék szeretkezni vele. Aztán ki tudja, lehet hogy csak aludni fogunk, majd ahogy alakulnak a dolgok.


Nagyon várom a ma estét a barátnőmmel, de egyben izgulok is eléggé. A kérdésem, hogy milyen tanácsokat tudtok nekem adni? Mikre figyeljek oda? Mikre érdemes odafigyelnem? Lévén hogy a barátnőm tapasztalt, hagyjam hogy ő vezesse a dolgokat?



2022. ápr. 29. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Én egy az egyben hagynám, hogy vezessen. De szerintem nagyon fontos, bármi van is a szexben, csakis olyat csinálj, amit szeretnél is. Az nem baj ha kicsit félsz és lassabb tempót akarsz, ezt nyugodtan el is mondhatod neki, a kommunikáció NAGYON fontos a szexben, de ne hazudj, ne mond azt, hogy valamit kívánsz és akarsz, de igazából nem, ne akarj csak azért a kedvére tenni, mert nem akarod megbántani.

Szerintem ő nagyon türelmes lesz, neked a dolgod, hogy nyílt legyél és ha valamit ki akarsz mondani, mond ki!

2022. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Igyál előtte pár felest.Nekem bevállt.Én is nagyon féltem az elsőnél.A lényeg,hogy nagyon figyeljetek oda egymas reakcioira
2022. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ha alkoholt is hívnál segítségül, úgy a jobb ha együtt isztok egy kis vörösbort mondjuk. Persze, ha szoktatok inni.

Szerintem a jó, ha szép lassan, fokozatosan haladtok. Gondolom csók, egymás simogatás már meg volt. Ha úgy érzed kívánod, csak kezdj el kezdeményezni, aztán minden megy magától.

2022. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

14:04


Rendben! Kommunikálni fogok és lemondom mindig neki az érzéseim és azt is, mi esik jól és mi nem. Nagyon jó dolog, hogy a barátnőmmel mindent meg tudunk beszélni nyíltan és őszintén. Hagyni fogom, hogy ő vezessen, ő a tapasztalt.


14:29


Nem iszom alkoholt és ő sem. Nem a mi stílusunk az ilyesmi. Szilveszterkor sem szoktunk inni alkoholt. Kérdésedre felelvén pedig, igen, volt már csók és simogatás. Amióta együtt vagyok vele, a 8 hónap alatt természetesen sokszor megcsókoltam őt, átöleltem, hozzá bújtam.

2022. ápr. 29. 14:41
 5/12 anonim ***** válasza:
6%

1) Vigyél gumit.

2) Próbáld ki otthon hogy "működik".

3) Ne stresszeld rá magad! Ha szeretitek egymást akkor nem arról szól a story hogy neked most ma éjjel aztán mindent is azonnal hatalmas mutatvánnyal produkálnod kell. Gondolom nem csak ma éjjel fogtok együtt aludni.

4) Lazán, engedd el magad, figyelj rá, fokozatosan, csók, petting miazmás. Ha most betlizel sem gond, lesz majd másik alkalom.

2022. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Vigyél gumit... :-D Leszbikus kategória ember!

Először engedd azt, hogy ő vezessen be a gyönyör rejtelmeibe,ha meztelenül lesztek és ő felizgat már sokkal könnyebb lesz.

2022. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lazíts és enged őt irányítani. Élvezd.
2022. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Várjuk a beszámolót hogy hogy sikerült!
2022. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

14:22


Minden rendben volt, nagyon jól éreztük magunkat! Csak pozitív dolgok történtek. Felesleges volt aggódnom. Minden nagyon jól alakult! Nagyon szeretem a barátnőmet és ő is engem.

2022. máj. 2. 16:34
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek sokáig boldogok együtt!
2022. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!