Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nyalnátok terhes csajt/nőt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalnátok terhes csajt/nőt?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 21:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
90%
Igen nyalnék
2022. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kéne annyira neki esni az 5. válaszolónak. Elnézte a kategóriát, tök normálisan írt alapból, sőt még bocsánatot is kért.


Belegondolva, hány leszbikus kategóriás kérdés lehet, amihez pasik is írtak?! És mégse derül ki.


Én se vagyok leszbikus, hanem biszex.

2022. máj. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
18%
Azért nem teljesen leszbikus a kategória, hiszen az egyik fél minimum biszex, leszbikus nők meg ritkán mennek bele egy ilyen szexkapcsolatba, ahol a párjuk épp gyereket vár a férjétől. Legalábbis én nehezen tudom elképzelni. De mindegy is. Én pl nem szívesen csinálnám, nagyon bennem lenne a tudat, hogy épp gyereket vár valaki mástól, miközben nyalom... fura lenne, elvenné a kedvem.
2022. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell biszexnek lenni ahhoz, hogy valakinek gyereke legyen, a 21. században élünk, létezik mesterséges megtermékenyítés és lombikbébi program is. De ha egy férfitól, "természetesen" esett is teherbe, az sem jeleni azt, hogy együtt is van a gyerek apjával, és hogy csak szexkapcsolat lehet vele.


Hogy a kérdésre válaszoljak: ha a párommal közösen döntenénk úgy, hogy gyereket vállalunk, akkor természetesen szexelnék terhes nővel. Viszont új kapcsolatot nem kezdenék (és emiatt nem is szexelnék) terhes nővel, mert úgy gondolom, hogy az egy nagyon bonyolult, nehéz, és nagy változásokkal teli időszak, és emiatt nem a megfelelő alkalom egy új kapcsolatra.

2022. máj. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon is nyalnam aahhh
2022. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Fantázia van róla h terhes nővel szexelek, vagy h épp én vagyok terhes. Úgy képzelem akkor még ezerszer jobb lehet az élvezet.
2022. máj. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Kilincs ***** válasza:
100%

Feleségem (és leszbikus vagyok), kétszer is volt terhes, és nagyon is kívánta a szexet. Szóval rendszeresen kényeztettük egymást.

Nyilván vigyáztunk a gyerkőcre, összehúzódásokra...de nem lesz amúgy semmi baja a magzatnak. Sőt állítólag ringató érzés nekik az orgazmus következtében bekövetkező összehúzódás...


Ráadásul,nem tudom, más terhességnél hogy van, de a baba teljesen más bioritmusban élt,mint mi. Ő éjjel bulizott,mikor mi aludni szerettünk volna. Napközben meg csak néha felkelt "enni", mocorogni.


A terhes nő ugyanolyan nő, mint a nem terhes, csak megspékelve hormonviharokkal😃 Szülés után viszont tabu a szex 6 hétig. 😉

2022. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
82%
Igen, izgat. N
2022. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
79%
Persze ha kívánja/szereti.
2022. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
55%
Igen. És meg is történt egyszer.
2022. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!