Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan lépjek túl a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl a legjobb barátnőmön? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mindketten 20 évesek vagyunk. Az ivászatból történt párszor "csók", de ilyen kis szájra puszik voltak. Soha nem voltunk együtt, és meg is beszéltük, hogy netalántán ő biszex lenne (de még nem tudja XD) akkor nem jövünk össze. Ő tudja is, hogy én mit érzek iránta, CSAK SOSE VESZI KOMOLYAN.. úgyhogy én nem fogom a tudtára adni többször, mert nincs is miért.

Fontos, hogy ismerkedni nem akarok senkivel sem (mert akkor csak róla áradoznék, ahogy magamat ismerem😂.. és érdekkapcsolatot meg nem akarok kialakítani... :/, amíg nem teszem magam túl rajta).

És nem szeretnék tőle távol lenni sem, mert szinte olyanok vagyunk már, mint a testvérek.


Előre köszönöm a válaszokat!



2022. máj. 14. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Idő
2022. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

+távolság


Úgy nem fog menni, hogy egymás mellett vagytok.

2022. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Igen,de elmondasa szerint nem akar tole tavol lenni
2022. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
ezért írtam, hogy így nem fog menni
2022. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Amugy velem is ez volt a helyzet és mikor kezdtünk kevesebbet találkozni,és megismertem új embereket akkor kezdtem belőle kiszeretni
2022. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

1 és 2 téved!3 és fél éve szerelmes vagyok egy olyan nőbe, akit fél évig nem láttam, nem töltöttünk együtt időt, sőt az elmúlt 1 évben 3* találkoztunk pár percre.Az elmúlt 2 évben kb ugyanez, 3-4* pár percre, de mégsem tudom elfelejteni, a szerelmem egyre erősebb és talán a szexuális vágyam is iránta.Rá sem tudok nézni másra, állandóan csak rá gondolok, ő életem szerelme.

Ha te is így vagy, mint én, kérdező, akkor szívni fogsz.De nagy eséllyel a tiéd csak egy fellángolás, pár hónap, és túl vagy rajta!

2022. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 Nyílván mindenki más :)
2022. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Addig míg sokat vagytok együtt úgy nehezen. A távolság az ami segít pedig. És ha az már meg van akkor tudsz igazán mást is beengedni.
2022. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Hát fura taktika és nem feltétlenül jó de

1. sorold fel a rossz tulajdonságait/jöjj rá mik azok

2.ha ez meg van képzeld el sokszor miért lenne toxic a kapcsolatotok


nekem félig meddig bejött

2022. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
18:57-es vagyok.Ha annyi időt töltöttél vele együtt, mint én, azaz napi szinten taliztatok hónapokig, akkor nehéz lesz.Már, ha ez tényleg igazi szerelem.Nekem is volt két olyan, aminél bejött, amiket a többiek írtak, de érzem ő életem szerelme, és nála sem az idő sem a távolság nem volt elég ahhoz, hogy kiszeressek belőle.🙃
2022. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!