Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusokhoz szól a kérdésem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusokhoz szól a kérdésem, lennétek együtt Ginny Weasleyvel?

Figyelt kérdés

-Milyennek gondoljátok a személyiségét mind a könyvekben, mind a filmekben egyaránt (akár külön-külön, akár összevetve)?

-Mit gondoltok a külsejéről, mind testileg, arcra, ruházatra?

-Szerintetek milyen lenne szexben?

+1 kérdés: Amennyiben az ő kapcsán lenne leszbikus szál a történetben, kivel tudnátok őt leginkább elképzelni és miért?



2022. máj. 16. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lunával jó barátnők, vele tudnám elképzelni. Könyv Ginny > Film Ginny.
2022. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Számokra vonzó a kisugárzása a filmekben illetve nagyon aranyos lány akivel el tudnám képzelni az szinten Luna viszont akivel szívesen megnézném az Hermione :)
2022. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Aranyos,lánynak tűnik, ez alapján szìvesen volnék vele.

Helyes arcú átlagos testű, laza öltözködéssel. Ezzel sincs gond.

Sexben szerintem viszon kicsit szégyenlős volna az elején aztán igazi vadmacskává változik ahogy egyrejobban megismerjük egymást.


Ron barátnőjével akinen nem tudom nevét (a szinésznő Jessy Cave).

Olyan tűz és víz minézetűek viharos lenne a kapcsolatuk,de alapvetően ragaszkodós becézgetős.

2022. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint szereplő (könyv, sorozat) nagyon kedveltem. Kis félénk, aranyos, visszahúzódó lány. Belsőre tetszik, hogy nem nagyképű de én kedvelem a határozott, tudatos nőket.

"Külső megfog, belső megtart" -Jogos felvetés. Imádom a haja színét és nagyon gyönyörű nő lesz a film vége felé. Én egy 10 kilóval nehezebben izgatóbbnak találnám, talán még plusz egy kosármérettel. De ez igazán olyan, amit én nem választhatok egy nőben, de imádnám minden porcikáját...

Szerintem a szexben nekem kellene inkább kezdeményeznem és dominálnom, amit nem szeretek. Inkább szeretkezést tudok vele elképzelni, kétlem hogy szétszednénk egymást négy fal között.

Luna is pont ilyen habitusú, úgyhogy vele tudnám párban elképzelni.

2022. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!