Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ti szoktatok a hetero kérdések között nézelődni esetleg válaszolni itt a Gyakorin?

Figyelt kérdés

Azt mindannyian tudjuk, hogy hetero nők és pasik szoktak böngészi a leszbikus kérdések közt. És van, aki válaszol is! Vannak, akik kamu profil alatt, de ebbe most ne menjünk bele! És arra gondoltam miért ne történne ez meg fordítva is? Amikor egy leszbikus lány nézelődik vagy válaszol is hetero kérdésekre… mert miért ne?

Van ilyen?

(Egy vannál azért bővebb választ írj!)



2022. máj. 20. 13:21
A kérdező szavazást indított:
Még csak rá sem nézek a hetero kérdésekre
Ránézek de sosem válaszoltam még hetero kérdésre
Habár én leszbikus vagyok, de válaszoltam már hetero kérdésre
29 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kifejezetten megkülömböztetés engem nagyon zavar.Egyébként igen,szoktam válaszolni rá.miért ne?ugyan olyan emberek vagyunk
2022. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne válaszolhatna? Attól hogy valaki leszbikus/hetero/biszex stb. még nem változik külön állatfajjá, ugyanúgy ember aki érez, gondolkozik. A (valós) kérdések nagy része kapcsolatokról, érzésekről szól - erről annak is lehet véleménye aki nem hetero. Nyilvánvalóan a melyik póz a legjobb ffi és nő között kérdésre nem biztos hozzászól mert nem érintett a dologban.
2022. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Szende-lány ***** válasza:
50%
Én is szoktam válaszolni, ez nem is kérdés! De a mai gyűlölködő világban nagyonis eltudnám azt képzelni, hogy van olyan leszbikus itt aki messziről kerüli a hetero kérdéseket…
2022. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Szoktam válaszolni, ahol nőket kérdeznek, de általában odaírom nem vagyok heteró.Ha a pasikák csomót kommentelhetnek a leszbikus rovatba meg sokan elnezhetik a kategóriát, és így hülyeséget kommentelhetnek, akkor én is kommentelhetek a többi szexualitás kategóriába!
2022. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel külső szemlélője agyok a történésnek,megláthatok illetve más megvilágitásba helyezhetek dolgokat. Az hogy a lányokat szeretem,nem számít.
2022. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem egy leszbikus nő támadt már itt válaszadóra, amikor az leírta, hogy ffi...
2022. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Talán mert az adott férfi olyan dolgokba dumál bele, amihez semmi köze, vagy nyálcsorgatna a leszbikre...
2022. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én bi vagyok, úgyhogy nem szavaztam, de én is szoktam minden kategóriában válaszolni, ha olyan a kérdés, amire tudok. Szerintem semmi baj nincs ezzel, addig, amíg valaki nem kamu profilként válaszol, meg nem okoskodik bele olyanba, ami nem is rá vonatkozott. Pl pasik a leszbibe, amikor úgy hangzik a kérdés, hogy Nőként mit gondolsz erről vagy arról... Pont emiatt a homo kategóriába például még sosem írtam, és a kérdéseket sem olvasom el, mert minek.
2022. máj. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Olyan kérdésekre válaszolok amikre tudok használható választ adni.

Nyilván a "mit csinaljak egy,hogy egy fiú...". kezdetűekkel nem tudok mit kezdeni.

De ha egy srác kérdez egy lányrol akkor arra tudok okosat mondani.

2022. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem szoktam, mert fogalmam sincs (és nem is érdekel!!!) milyen pasival lenni.

A férfiakra pedig úgy tekintek, mint az egészséges emberek a kisfiúkra.

2022. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!