Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, hogyan hat az alkohol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan hat az alkohol a libidótokra?

Figyelt kérdés

Ha pl. egy szombat esti buliban megisztok néhány italt, akkor utána inkább beálmosodtok és alvás van, vagy éppen felpörgeti a fantáziátokat és a vágyaitokat?


27N (bi)



2022. máj. 22. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

A legtöbb lányra úgy, hogy meg lehet dugni :(

Én sokat elvittem így.

2022. máj. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha buliban vagyok, akkor a zenével és a társasággal együtt hatva felpörget a pia. Minden értelemben.
2022. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
En ha iszom beporgok, jó kedvem lesz és inkább felpörgeti a dolgokat minthogy álmos lennék tőle
2022. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nálam inkább beindítja a fantáziám.Gátlásokat nagyon tudja oldani.
2022. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Felpörget, nem kicsit! Kifejezetten pajzán gondolataim támadnak tőle. :D
2022. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig *hangulatba* jövök tőle ;)
2022. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ. Azt már észrevettem, hogy fáradtan jobb, ha nem iszom, mert akkor csak lehúz. De más esetben inkább lelazít, és vidám leszek tőle.
2022. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

alkohol típustól függ

vörösbortól sírós-lelkizős állapotba kerülök

minden más meg oldja a gátlásokat és felszínre hoz olyan vágyakat, melyeket talán magamnak se vallanék be

2022. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Buliban nem álmosító a pia. Én kifejezetten pörgök tőle,imádok táncolni jönni menni :D eléggé lelőhetetlen vagyok képes vagyok este 10 től hajnal 5 ig táncolni :D



Viszont itthon ha nyugiba max egy kis zenével megiszok 2-3 somersbyt vagy rumos colát rögtön beálmosodok.


Itthon nem is nagyon iszok.


Egyedül péntekenként meló után szoktam bedönteni vmi alkoholt kis mennyiségben. Akkor jól esik,de azért álmosít :D

2022. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Belevitt pár olyan dologba a pia amit józanul fel sem tételeztem magamról...
2022. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!