Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért akarnak a leszbikusok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a leszbikusok férfiasan kinézni, ha „undorodnak“ a férfiaktól??

Figyelt kérdés

Persze, nem mind!


De nagyon sokan szándékosan úgy öltöznek, tüsire borotválják a hajukat, mély hangon beszélnek, sokan bogyókat szednek meg le akarják operáltatni a mellüket…

Tehát abszolút nem nõiesen, nem klasszikusan nõiesen akarnak kinézni, öltözködni.

A legtöbbjük fiús!


De miért, ha nem is a pasikra gerjednek?

Mondhatni undorodnak tõlük, nem tetszenek nekik, akkor miért akarnak mindenáron olyanok lenni??? :))))



2022. aug. 18. 03:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
5%
elnezest hogy az elozo ketott ide irta, azt hittem hogy hetero kategoriaba vagyok. Bocsi
2022. aug. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

Az hogy valaki lezbikus, nem jelenti hogy undorodnak a férfiaktól :D hát egy heteró sem undorodik a saját nemétől, csak nem fekszik le vele, mert nem vonzódik hozzájuk.


A nőiesség nagy része valójában egy férfiak igényeinek való megfelelés, telis tele nem praktikus dolgokkal, amik nem feltétlen tetszenek nekik. A lezbikus lányok egy része általában fiúsabb érdeklődéssel bír, így nem csoda ha a külsején is ilyesmi tetszik neki nem a masni meg a csillámpor, nem meglepő szerintem, és ez nem wannabe férfiség, hanem cska praktikusság, és a basic nőiesség elutasítása...


Mellesleg a mellek, főleg h anagyon rohadtul útban tudnak lenni, és háfájást is okoznak, miközben nem élik meg úgy hogy a nőiesség annyira jó nekik

2022. aug. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Őőhhh.. én leszbikus vagyok de még nem hallottam olyat hogy egy leszbikus aki nőnek is érzi magát 100% -osan hogy levágatja a melleit. Ilyet szerintem transz vagy non bi -k csinálnak . De aki nőnek született és annak is érzi magát nem vágatja le.. legalábbis én még nem hallottam ilyet.. a többire meg háát.. őszintén ? Jah nekem is fura de mindenki nézzen ki úgy ahogy szeretne… én az átlagos lányokat szeretem olyat amilyen én vagyok.. a kettő közötti .. se fiús lány se lányos lány.. persze az érzelmek amik döntenek de ha választani kell akkor a enyhén fiús lány mert ki nem állhatom a cicababákat. Én sem szeretem ha egy lány szinte már megállapíthatatlan hogy fiú vagy lány.. szeretem ha van haja látom hogy nő és a mozdulatai is nőiesek. Még ha férfi ruha is van rajta .. viszont ha teljesen pasis minden és szinte már el sem tudom dönteni akkor inkább egyedül halnék meg 😂 én nem tudom hogy egy full leszbinek ez hogy jöhet be.. nem csak az a lényeg ami alul van kell azért az összkép is és mivel szinte pasinak látnám lehetetlen hogy érzelmeket váltson ki belőlem … de egy cica baba sem mert rosszul vagyok a mű dolgoktól.. tényleg ez a közép kategória ami én is vagyok vagy úgy fiús lány hogy csak az öltözése az és konkrétan el lehet dönteni hogy lány. Egyébként nem undorodunk a pasiktól csak egyszerűen nem jön be nekünk. Őszintén szólva én nem azt nem értem hogy miért vannak fiús lányok.. nincs velük semmi baj.. én azt nem értem hogy egy full leszbinek egy nagyon fiús lány hogy jöhet be.. lehetséges hogy egy kis bi hajlam akkor van mert hát… mindegy nem értem 😂
2022. aug. 18. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Én lányos leszbikus vagyok és a lányos lányok jönnek be..nyilván lehet egy kicsit rövidebb a haja ilyesmi de magát a nőiességet szeretem
2022. aug. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
29%
Tehát az utolsó kommentelő lipstick leszbikus
2022. aug. 18. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

A leszbikusok nem undorodnak a férfiaktól, csak nem gerjednek be tőlük.

Másrészt, ha valaki leszbikus, az nem azt jelenti, hogy törvényszerűen az 50-es évekbeli amerikai háziasszony imázsra bukik, - nyilván van olyan is - hanem csak annyit, hogy a női nemi szervre és másodlagos női nemi jellegekre indul be, a férfi nemi szervre és a másodlagos férfi nemi jellegekre meg nem. Ergo csak a másik ember teste, biológiai neme a közös tényező, minden más egyéni ízléseken és pofonokon múlik.

Harmadrészt amit te klasszikusan nőiesnek definiálsz az csak afféle angolszász sztereotípia a nőiségről. Rengeteg afrikai kultúrában van icipicire vágva a nőknek a haja, és viselnek olyan ruhákat, amik a főbb nemi jellegeiket elfedik. Az indiai és az arab nők meg masszívan szőrösek.

Negyedrészt, aki leszorítja vagy leműtteti a melleit, az valamilyen mértékben transznemű, nemi diszfóriája van. Rossz esetben TERF mellé, aki öntagadásban él, és bemagyarázza magának meg másoknak, hogy a leszbikus lét meg a feminizmus követeli meg valójában ezeket a lépéseket, nem a diszfória. :D

Ötödrészt, ha a te logikád szerint a pasikra kellene gerjednie azoknak, akik pasisan néznek ki, akkor a hetero nőknek kellene úgy kinézniük, mint amit felvázoltál.

2022. aug. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
15%
5-ös vagyok… utolsó azért van igazság abban amit ír .. hiába vagyon lepontozva.. némelyik leszbikus tényleg úgy néz ki mint egy férfi. Öltözés,beszéd,mozdulatok.. valamelyik még olyan edzéseket is végez hogy kezd férfiasodni… ezzel nincs is baj.. de ha ez egy leszbikusnak be jön az tuti nem igazi leszbi.. nem csak az a lényeg mi van alatta hanem az összkép.. ne mondja nekem senki hogy az ennyire nagyon fiús lányokra egy teljesen full leszbikus beindul.. mert oké hogy nuni van alattuk de én nem hogy be nedvesedni nem tudnék hanem kiszáradnék mint a sivatag… több féle fiús lány van valaki enyhén az. Az nálam teljesen jó még látom benne a nőt. Rövid haj sem gond mert sokat ismerek akinek az van. Fiúsan is öltözik de mégis látni benne a nőt.. ez oké de nekem ne mondja senki hogy egy tényleges leszbikusnak tetszik egy olyan lány akiről szinte alig tudja megmondani hogy lány mert olyan mint egy pasi szinte 100%-ban.. ez ugyanaz nekem mint egy transz férfi… ő se kellene sem egy transz nő.. egyszerűen már a tudat sem engedné hogy bármilyen érzelmet tudjak táplálni… és én nem tudom hogy egy tényleges leszbinek hogy jöhetnek be az ennyire fiús lányok
2022. aug. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%

Csillagom, olyan nehéz felfogni, hogy a te szubjektív ízlésed nem rejt egyetemesen alkalmazható igazságokat magában? :P


Folyamatosan csak én, én, én, én; nem csak a te tudatod meghosszabbodásából áll a világ leszbikus lakossága. Szerencsére emberek vagyunk, nem méhek.


Nekem sem tetszenek a non-binary vagy butch jellegű lányok, de attól még nem mondom azt, hogy akinek meg tetszenek, az nem is igazi leszbikus, mert csak az angolszász patriarchátus nőképe A NŐ, mivel ritka toxikus és kirekesztő ez a "majd én jobban tudom nálad a saját szexuális orientációdat" attitűd. Akármennyire szeretik az emberek túlmisztifikálni, a szexuális vonzalom a másik ember teste által kiváltott biokémiai ingerekről szól, nem társadalmi konstrukciókról.

2022. aug. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
11%

Nem csak az én véleményem szerint de mivel most a magam nevében írtam így nem hoztam szóba másokat. Sokunk szerint aki képes fel izgulni egy olyan “nőre” aki szinte pont úgy viselkedik meg néz ki mint egy férfi az nem 100%-os leszbikus.Egy leszbikus nőt akar magának egy nőhöz vonzódik. Mégis hogyan vonzódna egy férfi testhez? Mert most szinte ugyan az. Annyi hogy van valamennyi melle ha még nem edzette úgy szét magát hogy már alig látszik. Meg van alatta nuni.. de szinte olyan mint egy transz csak nőnek mondja magát. Mozdulatok,beszéd is férfias szinte minden. Akkor mégis erre te mit mondanál? Biszexnek be jön de egy leszbikusnak nem. Persze mindenkinek van ízlése . Így van ahogy mondod. Egy leszbikusnak egy nő az ízlése nem egy férfi-nő. Akiben alig lehet találni egy szusszanatnyi nőiességet max egy bi-nek jön be.. a másik meg hogy nem vagyok a csillagod 😙

Pont tegnap akadtam egy TikTok lájvba.. na pont egy ilyen hölgyet dobott ki akiről én és a kérdező beszél.. csak hetero és biszex irt be egy leszbikust sem láttam rajtam kívül és sokan be is írták a kérdést “ te lány vagy fiú vagy?” . De gondolom te nem értetted a kérdező kérdését a válaszod alapján. Tudod a fiús lányoknak is vannak szintjei és ő a magasabbik fokozatról beszélt mikor már nem tudod szinte eldönteni hogy mi van az illető alatt mégsem vallja magát transznak.. na az ilyen leszbikről van szó akikben egy leheletnyi nő van.

2022. aug. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
12%

Te nem érted, hogy akinek melle, vaginája, petefészke és méhe van, az hiába néz ki úgy, mintha non-binary lenne vagy gyúr keményen még olyan feromonokat dob ki a világba, amiket tetszetősnek talál azoknak a férfiak a szexuális izgalomért felelős agyterülete, akik nőkhöz vonzódnak, és azoknak a nőknek a szexuális izgalomért felelős agyterülete, akik nőkhöz vonzódnak. Annak nem férfi teste van. Akkor lenne férfi teste, ha nem lennének mellei, f@sza lenne, és a belső nemi szervei se nőik lennének, és ösztrogén helyett tesztoszteront termelne nagyobb hányadban. A biológia nem úgy működik, hogy megnézzük az elmúlt mondjuk 50 évben aktuális társadalmi trendeket, és a hormonális reakciók azokra lépnek működésbe. Hanem jön a hormonális reakció, amit a másik biokémiája vált ki, aztán a tudattalan tovább szűröget már több és kevésbé primitív ösztönök alapján, ameddig el nem jut a tudatos szűrőkhöz, majd még később a megfelelő jelölthöz.


Az, hogy ijesztően sok leszbi valamiféle vallásos imádattal hódol társadalmi nemeknek, - főleg Magyarországon - még nem mérvadó a bolygó leszbikus lakosságára nézve. Fenntartom, hogy korlátolt és pofátlan dolog felülbírálni valakinek az identitását, nem is igazi nő, hanem transz, nem is igazi leszbikus, hanem a frász tudja micsoda. Neked jól esne, ha szervezett keretek között elkezdenének győzködni róla, hogy valójában hetero vagy?

2022. aug. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!