Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen gyakori a hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori a hüvelyi orgazmus?

Figyelt kérdés

Kinek hány partnere volt akinél összejött, mennyinél nem sikerült? Akinél nem lett, annál miért nem? Van összefüggés olyan értelemben hogy biszex-e az illető?


A kérdés elsősorban leszbikus és biszex lányokhoz szól. Pasik, ne trollkodjatok olyanokkal hogy ahhoz pénisz kell még egyebek!


2022. szept. 12. 00:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%

Nem pénisz kell hozzá, hanem csikló.

Mármint ott jön létre az orgazmus, csak a hüvelyből indul az inger.

Nincs köze a szex irányultságához, csak más dolgokhoz (a hüvely és a csikló viszonyához pl).

2022. szept. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
19%
Na egyes! Végre valaki tudott valami olyat írni, amiből én is talán tudtam valami újat tanulni. Csak azért talán mert férfiként nem tudom érezni a válaszod hitelességét, de el tudom képzelni hogy valóban így van. Szóval ha jól értem a hüvelyi orgazmust azt a nők nem is a hüvelyben (a falában) érzik, hanem a hüvely csak tartalmazza a receptort ami felveszi az ingereket, és ha elért egy bizonyos szintet akkor kisül orgazmus megtestesítésében, de ezt az orgazmust ugyan ott érzi (amit úgy neveznek hüvelyi orgazmus) a nő, ahol a csikló izgatásával (“dörzsölésével”) a csiklónál (vagy benne?.) érez a nő a csiklóból való elélvezés esetén? Szóval mint ha egy vezetéken át kivezetődne az érzet (elektromos töltés?) a hüvelyből a csiklóba?
2022. szept. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit prózaibb a dolog: a hüvely mechanikusan ingerli a csiklót - már akinél - az meg a szokásos módon reagál.
2022. szept. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
10/2
2022. szept. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
18%
És mi a helyzet a g-ponttal?
2022. szept. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
18%
Azt csak el kell találni, és folyamatosan ingerelni.
2022. szept. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
15%

Hát ez valóban prózaibb. Csalódott is vagyok miatta.

És ezek szerint nincs is a hüvelyben orgazmus. Egy világ dőlt össze bennem.

De akkor a g pont szerepe hol van a hüvelyi orgazmusban a csiklóhoz, és magához a hüvelyhez képest?

2022. szept. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
12%
5: Valaki be előzött a g ponttal kapcsolatban. Ügyes. :)
2022. szept. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
15%

De ha a g pontot nyomkodod azt hol érzed? Azt tudom hogy azonnali jó érzés, mert látom a nőn, csak azt nem tudom hol érzi. A puncin belül ott hátul közvetlen ott ahol nyomkodja az ember. Vagy annak hol van az érzete?

(Sajnos szex közben ezt nincs eszemben megkérdezni. Kielégülés után meg már nekem sem fontos tudni.)

Most viszont majd meg veszek a tudásért. :D Meg most partner sincs szóval jöhet az elmélet.

2022. szept. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
13%

A G pont működése teljesen más.

Lehet, hogy inkább a szüléssel van kapcsolatban.

Orgazmust akkor okozhat, ha közvetlenül ingerlik, ehhez meg el kell találni. Ezért jó, ha görbe a vessző, és a megfelelő irányban (a nő hasa felé).

2022. szept. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!