Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A PaDöDő tagjai leszbikusok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A PaDöDő tagjai leszbikusok? Vagy leszbikus ikonnak számítanak?

Figyelt kérdés
2022. szept. 15. 19:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
2: Nem Mariannak, Györgyinek volt a férje.
2022. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11%
Úgy tudom nem leszbik. De ha mégis azok akkor sem leszbikus ikonok.
2022. szept. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%

Lang Györgyi azt mondta egy interjújában, hogy a "szexualitását szabadon kezeli". Nekem ebből az jön le, hogy legalább biszex. Mariannról azt hallottam, hogy neki csak pasijai voltak.

Az hogy leszbikus ikonok lennének.. Szerintem ebben azért van valami. Még ha nem is azért, mert mindketten leszbik, de elég formabontóan néztek ki akkoriban a hagyományos nemi szerepek tekintetében. Szóval nekem elképzelhető, hogy sok meleg szerette őket. De nem éltem akkoriban és annyira nem ástam bele a témába eddig.

2022. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
93%

A Visionön dolgoztam, Ománban voltunk, és velünk utaztak.


Nagyon jó fejek voltak mindenkivel, és beszélgettem is velük.


Szerettem a zenéiket is.


Két udvarias, humoros és okos nő.


Minden tiszteletem az övék.

2022. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!