Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tudnátok segíteni leszbikusok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni leszbikusok? A leírtjaim alapján leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Régen volt párkapcsolatom pontosan 2-szer fiúval és tetszett is de nem annyira mert amikor megcsókolt akkor mondogattam magamban hogy fujj és többet nem akarom. De itt adtam még 1 esélyt a dolgoknak és megpróbaltam megint fiúval mivel a fiú nem nagyon tudott csókolni mert a nyelvét konkrétan egyből a számba nyomta. Utána pedig jött a másik fiú aki már jó volt mivel jól csókolt de nekem ez se jött be valami miatt aztán azt mondta hogy történjen meg hogy leszopom mivel előtt az idő és mind ketten felvagyunk készülve.. Megtettem de egyszerűen nem tetszett amikor leszoptam undorotam tőle és többet ilyet nem csináltam és fiúkkal se beszélek már nagyon mert egyre e jobban

kezdenek érdekelni a lányok és ha lány közelébe vagyok nagyon jól érzem magam és nyugodt vagyok meg is történt az első csókom az egyik barátnőmmel aki biszex. Az első csókom amiutan megtörtent lánnyal kicsit összezavarodtam de picit tetszett a csók. Aztán ahogy telt ismét az idő akkor már másodjára is megtörtent a csók és akkor már nagyon tesztett és sokkal jobban mint fiúval és főleg amikor lány csókol engem meg akkor sokkal tobbet érzek és érzem hogy boldog vagyok és nagyon jó érzés. Fiúval nem éreztem azt a pluszt amit lánnyal éreztem és egyre jobban kezdenek érdekelni a lányok az utcán is megnézem őket főleg ha csinos és az esetem lenne akkor nagyon megnézem a fiúkkal nem tudok már nagyon párkapcsolatot alakítani mivel amikor többet szeretne már a fiú akkor azt mondom neki hogy ne haragudj de én csak baratilag tekintek rád ami így is van tetszneeka fiúk is de csak baratilag. Mit szóltok lányok benne van a pakliban hogy leszbikus vagyok? 18/L



2022. okt. 3. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján benne van, igen.

Ahogy írtad is a fiúkra csak barátilag tudsz tekinte már, ellenben a lányokkal ezek szerint hosszabb távon is el tudsz képzelni kapcsolatot.

2022. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha olyan taplókkal kezdesz aki gyakorlatilag utasít hogy szopd le, nem csodálom hogy nem kérsz a csávókból.
2022. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es nem utasított én is felvoltam készülve csak nem tetszett egyáltalán
2022. okt. 3. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Biszex vagy. Ha leszbikus lennél nem lettél volna pasival.


Tudom, hogy társadalmi nyomás meg minden. Rajtam is volt, de én képtelen voltam pasival érintkezni.

2022. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
AZért még érdemes a "hátralevö" lépéseket is megtenni lánnyal, mert lehet, pl. ha kinyalnál egyet azt sem szeretnéd. A lányokkal még csak 1/10 uton jársz.
2022. okt. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Haladni kell tovabb az uton. Ismerkedj tinderen nyugodtan mond h ismerkedni szeretnel ezen a pályán, mert meg bizonytalan vagy. De ne rogton a szexre menj, mert azzal konnyebb akihez mar kotodsz stb.

Hajra

2022. okt. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
#5 Ez hülyeség.
2022. okt. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!