Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányként hogyan keltsem fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként hogyan keltsem fel egy másik lány figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam és nagyon szimpatikus! Szívesen megismerném. De nem tudom hogyan kéne rá írnom és felkellteni a figyelmét.

Nem tudom hogy ő hogyan áll a lányokhoz

Nem szeretném őt se és magamat sem kellemetlen helyzetbe hozni..


Valakinek van ötlete?


2022. okt. 5. 17:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Mikor van vmi iskolai rendezvény vagy esetleg szünetbe próbálj meg hozzá közel kerülni persze ne feltűnően és kezdj el vele beszélgetni csak szólj hozzá vmit
2022. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz majd valami iskolai rendezvény vagy mentek valamerre kirándulni akkor hívd félre és beszélgess vele vagy ha nem akkor suli után hívd el egyet sétálni és közbe kezdj el bele beszélni vele és ha majd kezded rajta észrevenni hogy kezdesz neki bejonni és kezdi viszonozni azt amit te neki akkor majd nyugodtan elmondhatod neki hogy tetszik neked. Remélem hogy tudtam picit segíteni


18/L

2022. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ha van közös órátok, akkor kérdezd meg mellé ülhetsz-e, páros feladatnál volna-e kedve veled lenni

valamint az iskolát érintő globális ügyekre kérdezz rá (mittomén, nálunk most a tánciskola általános téma), esetenként akkor is, ha tudod a választ

valamint huszonegyedik század: snapchat, insta -> reagálj néhanapján a dolgaira valami értelmessel, onnét fűzd tovább a beszélgetést, utána meg már küldhetsz neki az adott témához egy-egy posztot

(pl.: kitesz insta storyba egy eges képet, akkor reagálj hogy nagyon jó lett, friss? vagy valami, beszélgessetek [ehhez nem árt ha az adott dologhoz értesz \hozzá tudsz szólni, utána pedig 2-3 nap múlva küldj neki át egy eges posztot

2022. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-ez vagyok meg ezek után majd kérd le a facebookját vagy akár insta és ott folytassák tovább a beszélgetést és majd a többi magától fog alakulni és majd észre kezded venni hogy, hogyan fog majd rád tekinteni :)
2022. okt. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
2es vagyok. Amit a 4-es írt nem épp a legjobb mivel szerintem túl korai lenne még facebookot lekerni jó ismeritek valamennyire egymást de azért így túl korai lenne lekérni a facebookját én azt ajánlanám hogy még várj egy kicsit ezzel a Facebook vagy insta lekéréssel először kezdj el vele kommunikálni és majd ha kezded rajta észrevenni hogy jó összhangba tud veled lenni még stb akkor majd utána lekérheted és majd ott minden szépen lassan kifog alakulni. Sok sikert :)))
2022. okt. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, nem értek egyet ötössel. Nem tudom hány évesek vagytok, de a világ már nem úgy működik, hogy "bejelölhetlek facebookon?" vagy éppen "bekövethetlek instán?". Manapság úgy működik, hogy akivel 2-3 mondatot beszéltél, vagy egyáltalán hallottál róla, akkor őt bekövetheted, mert a fent említett közösségiknek a fő célja már nem az állandó kapcsolattartás (arra ott a Messenger), hanem a "közönség", a "tábor" begyűjtése, azaz hogy minél tobben lássák a kirakat életet, vagy éppen a drámai kipakolt rossz kedvet.

(Tudom, szörnyen hangzik, de tényleg így van, 17 vagyok, pontosan ez a korosztály)

2022. okt. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Csak annyi a baj, hogy elég nehéz beszélgetést generálni egy olyan emberrel akivel még csak 1szer változtam egy szót. Nem tudom hogyan kéne ezt csinalni!

2022. okt. 6. 20:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan privatot és szívesen segítek :) az 5-os voltam
2022. okt. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Írtam privátot!:)
2022. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia

Először is van közös órátok? Vagy csak szünetekben látod? Mert ha van közös órátok, úgy sokkal egyszerűbb: ha páros munka van legyél vele. Vagy csak írj rá hogy küldje el legyen kedves az órai vázlatot.

2022. okt. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!