Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A főnököm leszbi lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A főnököm leszbi lenne?

Figyelt kérdés

Mindig mondja ne menjünk férjhez,ö is hülye volt!

Meg,hogy régen leszbinek nézték..


2022. okt. 5. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Ez elég kevés. Rengeteg embertől hallottam már, hogy utólag bánja a házasságot. Fele szerintem komolyan se gondolta.

Tetszik neked, vagy miért számít?

2022. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert nö vagyok és nö a párom,nem tetszik nekem,csak mindig előttem mondja...
2022. okt. 5. 22:13
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Jelezném, hogy ahogyan pl. engem hetero férfiként sem érdekel, hogy ki leszbi és ki nem, úgy te is nyugodtan tojhatsz az egészre.
2022. okt. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondani bármit lehet és kitudja full hetero csak mások valamit nagyon félre értettek nála.
2022. okt. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azért mert nem látták férfival! És azért mondták neki hogy leszbikus!

És olyankor mondta hogy hülyeség volt férjhez mennie!

2022. okt. 6. 05:33
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akár aszexuális is lehet. Vagy nagyon mellényúlt a volt férjével, és inkább távol tartja magát a férfiaktól. De ha így van, az általában hamar változik, ha megtetszik neki valaki. De ennyi infó nagyon kevés. Még az is lehet, hogy tudja rólad, vagy sejti, ezért mond ilyeneket, hogy érezd, szimpatizál veled. Mármint nem leszbi, csak nem utálja őket. Ha nagyon érdekel, kérdezz rá.
2022. okt. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen valószínű hogy anno beválasztott egy nem jó kapcsolatot,mert ilyet is mondott! Jaaj nem kérdeznék én rá,anyukám lehetne,meg illetlenség is lenne :) de Köszönöm a válaszokat!
2022. okt. 6. 17:27
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Most higgyük is el, hogy te leszbikus vagy és nem tudod mi az s leszbikusság?
2022. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem! Az egy teljesen más dolog ,hogy én a nőkhöz vonzódom és hogy egy férjes nőnek miért vannak kétértelmű megjegyzései! Én nem tudhatom ki ki iránt mit érez!
2022. okt. 7. 19:11
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Az nem kétértelmű megjegyzés te kamu pasi, hogy bánja a férjhez menést.
2022. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!