Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol lehet 40-50 körüli hölgyet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet 40-50 körüli hölgyet találni szexpartnernek ?Nem fizetős nénit ,nem harmadiknak és nem tartós kapcsolatra. Sok randioldalt megnéztem és elég nagy csalodás

Figyelt kérdés
Leszbikus,szexpartner,csak nő

2022. okt. 25. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Hát, négy úton haladhatsz

1) Melegbárok, "csajos" rendezvények, igaz oda többségében nem a 40-50-esek járnak.

2) Swinger és az adott párral megbeszéled csak a lányok játszanak, a pasi a saját nőjéhez ér csak hozzá.

3) Net, de szűrnöd kell a kamusok és idióták irgalmatlan levélmennyiségét.

4) Jó szem... ott vannak a hétköznapokban a nyitott nők, csak észre kell(ene) venned.

2022. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát én 23 vagyok...tinderen meg facebook társkeresőn inkább 35-40-es korosztályt láttam csak😅 (főleg a facebookoson). Én pont ezért nem használom😅 30-ig még oké lenne, de túl nagy különbséget nem akarnék😅
2022. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Miért van szexpartner, és te hány éves vagy?
2022. okt. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gondolom ez miért kell szexpartner akart lenni.Nos:Minden nőnek vannak fizikai szükségletei a szexualistás terén. Nem akarok kapcsolatot.Egyébként 48 vagyok és nem szeretnék nagy korkülbséget a partneremmel.
2022. okt. 25. 12:20
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Eddig hol találtál partnereket?
2022. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt egy kb 20 évig.Elköltözött külhonba.
2022. okt. 25. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akart lenni, hogy a kapcsolat miért nem játszik, miért csak szex. Én 39 vagyok, ezért kérdezem a korod.
2022. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező sok mindent nem értek...


1.Ha 20 évig volt "szexpartnered" akkoe az sokkal több volt mint egy szexpartner. Tehát miért szakad meg a kapcsolat a költözés miatt?


2.Ha pedig vele 20 évig kapcsolatban álltál, akkor most miért zárkózol el a kapcsolat elől? Az nagy red flag sok nőnek ha előrebocsájtod hogy csak szexet akarsz.


3.Amúgy mivel töltötted ezt a 20 évet? Heteró házasságban élsz? Vagy miért nem vagy nyitott kapcsolatra csak egyéjszakára?

2022. okt. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!