Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Itthon mennyire ismerik fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itthon mennyire ismerik fel a leszbi zászló színeit? Ti szoktatok vele jelezni a többi leszbinek, pl hordtok valamilyen kiegészítőt amin ezek a színek vannak?

Figyelt kérdés
Illetve a homofób emberek mennyire ismerhetik a különböző zászlókat? Szivárványos dolgokat miattuk nem mernék hordani. :(

2022. dec. 30. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a legtöbben azt se tudják, hogy majdnem mindennek létezik külön zászlója.


Nem tudom ez mennyire valós, de:

[link]


Én ebből például kb 4-et ismertem, pedig nézek netflixet.


De abban biztos vagyok, hogy aki homofób annak fogalma nem lesz egyikről sem. (Kivétel ez alól a legelső. )


Szóval szerintem nyugodt szívvel hordhatsz ilyen színű kiegészítőt mert kb senki nem fogja tudni, hogy mit jelenet vagy maximum nagyon kevesen. De egyébként, ha tudják is és "zavarja" őket akkor sem kellene, hogy érdekeljen ez téged. Te dolgod, azt veszel fel amit akarsz. Ha valakit ez zavar akkor pukkadjon meg.

2022. dec. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
8%

Ne zászlókkal akarj jelezni másoknak hogy ismerkedni akarsz.


Nem vagy te csata hajó!


Használd a netet, vagy bárokat ahogy mások is teszik.

2022. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Én magam nem ismerek zászlókat, nem is szoktam látni őket. Én szemezéssel szoktam jelezni, bár ez sem 100%-os jel.

Először mindig barátkozási céllal ismerkedem aztán előbb vagy utóbb úgy is kiderül, hogy lehet-e több vagy sem.

2022. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
A szivárványt biztos ismeri mindenki, a többit még én se nagyon. Nem is nagyon érdekel mondjuk, mert utálom a címkéket. Magamra sem aggatok semmi ilyet, mert nem ez határoz meg. Ráadásul nekem nem is sok haszna lenne, mert utálok randizgatni. Nehezen leszek szerelmes, a céllal történő ismerkedést meg erőltetettnek érzem. Márpedig ha valaki azért szólít meg, mert látja rajtam, hogy szivárványos karkötőm van pl, akkor tuti, hogy akar valamit. A párkapcsolataim mindig hosszabb-rövidebb barátságból alakultak át.
2022. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)

A zászló színekkel való jelzést csak azért gondoltam egy esetleges opciónak, mert eléggé zárkózott típus vagyok, nem nagyon merek odamenni senkihez hogy kezdeményezzek. Gondoltam így talán fordított módon működne ><

2022. dec. 31. 10:43
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

szivárványos kiegészítőkkel nem fogsz előrébb jutni.


Több barátnőmnek van szivárványos karkötője, vagy polója. full heterók.


Húgom nyáron a new yorkerben majdnem megvett egy full szivárványos strand táskát,mert tetszett neki és mondta milyen nyári pedig ő is full heteró,utálja a melegeket.


Szóval számomra ha látok valakin szivárványos cuccot nekem nem az jön le,hogy biszex vagy leszbikus.


Szimplán szeretheti is a színes dolgokat.

2022. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
" pedig ő is full heteró,utálja a melegeket" Mi köze a kettőnek egymáshoz? Attól hogy valaki heteró, még nem lesz homofób gyökér.
2022. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom úgy értette, hogy ez is, meg az is. Vesszővel elválasztva, mint a "barna, magas".
2022. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Ismerem hugomat, utálja a melegeket azért írtam :D nyilván nem minden heteró homofób,de húgom az.
2023. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Van néhány ilyen színösszeállitásu darabom. Aki homofob az inkább nem ismeri mindet aki érintett az sem ismeri mindet...
2023. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!