Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan ismerkedős oldal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerkedős oldal lányoknak, mint a fiúknak a hotbull?

Figyelt kérdés

2023. jan. 13. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Nem is nagyon tudna működőképes modellt felállítani mert elárasztanák a kamus pasik, illetve a "nőt harmadinak" projektet keresők, illetve a leszbikusok számára sokkal fontosabb az érzelmi szinkron mint a nettó szex.

A meleg társkeresők 99%-a kifejezetten a szexre orientálódik a felhasználók többsége így az működőképes tud lenni (s nincsenek rajta magukat melegnek kiadó nők, heterók).

2023. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%
Nincs. Amiért nincs csak nőknek való szauna sem. A nők többsége nem vevő az egyéjszakás kalandokra. A nagyon elenyésző kisebbségre meg nem lehet építeni semmit. És ahogy előttem is írták, az összes oldal, ahol csak megfordulhatnak leszbikus nők, hemzsegnek a kamu pasiktól. Én fb-on tagja vagyok egy csoportnak, és tudom, hogy az adminok vért izzadnak, hogy kiszűrjenek minden gyanús alakot. Ugyan milyen leszbikus nő merne egy olyan hotbull féle oldalra kitenni magáról intim képeket, amikor nyilvánvaló, hogy a látogatók 99%-a férfi lesz. Ha bármilyen hasonló oldalra tévednél tudd, hogy férfiak küldözgetnek egymásnak lopott p.nci képeket abban reménykedve, hogy nővel beszélnek. Gyk is ilyen.
2023. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!