Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Voltatok már úgy, hogy annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy annyira vágytatok a szerelemre, hogy akár sírni tudtatok volna, de mégse mertetek belekezdeni az ismerkedésbe? (leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés

2023. jan. 20. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Vágyakozásból nem leszel igazán szerelmes. Nem a személyben leszel szerelmes.
2023. jan. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Bocs személybe
2023. jan. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Milyen korosztály vagy kérdező?
2023. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Még nem volt kapcsolatod lánnyal azért érzel így?
2023. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A húszas éveim végén járok.

Volt már kapcsolatom lánnyal, illetve két lány volt az utóbbi időben, akikbe bele tudtam volna szeretni, de nem viszonozták végül az érzéseimet.

2023. jan. 20. 09:23
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen nőktől szoktam menekülni. Sosem lehet tudni, hogy valóban szeret, vagy csak bebeszéli magának a kétségbeeséstől. Próbáld meg elengedni, lazítani. A szerelem is előbb rádtalál, ha nem vagy görcsös.
2023. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem szokásom bebeszélni magamnak, épphogy az a típus vagyok, aki nehezen kezd el vonzódni bárkihez is. Ha nem érzek semmit, egyszerűen odébb állok. Inkább a fordítottja jellemző, kételkedem abban, hogy a másik fél valóban szeret-e és nem csak megjátssza azért, hogy kicsikarja belőlem amit akar.
2023. jan. 20. 18:38
 8/13 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%

Én is hasonló vagyok. Szerintem mondhatja az ember a sok csalódás után, hogy ő már nem ismerkedik többet és lehet egy időre be is zár, de legtöbbször a valakihez tartozás iránti vágy erősebb lesz, és újra megpróbálja.


Nagyon nehéz a kudarcok után nem előrevetíteni és függetleníteni magunkat a múlttól az ismerkedés során, de a másik meg fogja érezni rajtad ezeket és a kétségbeesést. Meg kell próbálnod dolgozni ezeken az érzéseken és elengedni kicsit, hogy be tudd fogadni az újat. Légy türelmes magaddal, nem kell belevágni, amíg nem érzed hozzá késznek magad. Aztán majd úgyis jön, akinek jönnie kell.

2023. jan. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8-as, jól látod, a régi és közelmúltbeli dolgok miatt valóban eléggé bezárkóztam. Ugyanakkor ha eszembe jut, milyen jó lenne ha az esti filmet nem egyedül nézném, hanem valakihez csendesen hozzábújva, összeszorul a szívem.


Fogalmam sincs, hogyan tudnám a rossz tapasztalatokat elengedni. Próbáltam már, de a félelem egy újabb sikertelenségtől visszatart.

2023. jan. 21. 21:58
 10/13 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%
Szerintem elég sokan küzdünk ezekkel az érzésekkel, gondolatokkal. Találd meg másban is az örömöt, ne a párkapcsolat legyen az egyetlen végcél. Jó, ha valakinek kibeszéled azt, ami benned van, ilyenkor kicsit más megvilágításba is helyeződnek a dolgok. Én hiszem azt, hogy minden okkal történik, még ha abban a pillanatban nagyon fájdalmas is. Szóval fel a fejjel, nem vagy ezzel egyedül. És valószínűleg akivel elkezdesz ismerkedni is egy csomó sebet, sérülést hoz magával a múltból. Ne add fel!
2023. jan. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!