Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szeretnék olyan leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék olyan leszbikus témájú filmeket és sorozatokat találni, amik fent vannak valamelyik videó megosztó oldalon, tudnátok párat ajanlani?

Figyelt kérdés
Olyan is jó, ami nem kifejezetten leszbikről szól, csak van benne ilyen karakter (pl. az újabb Charlie angyalai film Kristen Stewarttal). Nem baj az sem, ha nincs magyar szinkron, angolul is jöhet.

2023. jan. 21. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Ilyenek engem is érdekelnének
2023. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem meghatározó filmèlmèny a Fülledtség volt, illetve a Boys dont't cry. Utóbbi azért nem teljesen leszbi film. Ezekből mondjuk látszik, hogy nem vagyok már 20 éves. Egyébként a Netflixen unalomig nézhetsz olyan filmeket, sorozatokat amikben a sötét bőrű karakter mellett gyakorlatilag mindig van homoszexuális vonal ès ùjabban ázsiai főleg indiai karakter.
2023. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Érdemes feliratosan nézni.

2023. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2023. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

Egy szoknya, egy szoknya, Szoba Rómában, Elveszed az eszem, Loving Annabelle, Bloomington, Láthatatlan világ, A lelkész felesége, Jenny esküvője, Bársony nyalóka, Tolvajlány, Adele élete, Kyss mig, A gyerekek jól vannak, Aimée és Jaguár, A szerelem sivataga, Tökéletes befejezés, Az igazat Jane-ről, Anne Lister titkos élete, Elátkozott szerelem, Kémcsajok, A köpönyegforgató, Ha hallgattál volna, Ara csak egy van, Puccini kezdőknek, And then came Lola, Az órák, Kissing Jessica Stein, Karácsonyi meglepi. L sorozat, Hightown, Narancs az új fekete, Simlis spinék.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, de rengeteg van. :)

2023. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5ös!? Ezt mind fejből írtad?
2023. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
87%
Ezt már leírtam egy másik kérdéshez, most onnan csak bemásoltam és a végét még kiegészítettem, de fejből, igen, 2 sorozat kivételével mindet láttam ezek közül, így nem volt nehéz.
2023. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :D És ez mind fent is van videó megosztón?
2023. jan. 22. 00:29
 9/11 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Én mindet neten néztem, sorozatbaráton, mozicsillagon, online-filmek oldalon. :)
2023. jan. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen a segítséget :D
2023. jan. 22. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!