Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan szoktatok csókolózni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktatok csókolózni? (leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés
Személy szerint én nem szeretem nyelvvel, de mindig mindenki erre hajt inkább, félek ha lesz valakim ez esetleg gondot okozna.

2023. jan. 26. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Nemtöl függetlenül ha két ember csókolozik ugyan olyan folyamat. Befolyásoló tényező az ember tapasztalata, személyisége és külsö tényező (borosta).

[link]

2023. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
2023. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Az idejét se tudom mikor csókolóztam! 🙄


"mabel"

2023. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szintén amúgy, volt már vagy ezer éve. XD
2023. jan. 26. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek agyalsz ilyenen ha ugy sincs kivel.

Majd ha lesz , akkor megmondod neki h te mit szeretsz. A kommunikáció egy kapcsolat alapja.

Ha rád folyatja nyálát se lökd el rögtön, majd megtanul csokolozni. :)

2023. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Igazából csak nyelvvel van értelme. Amugy nélküle mi az 2 száj egymáshoz nyomva.
nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az is lehet érzéki. Meg miért lenne csak összenyomva? Lehet azokat az ajkakat mozgatni.
nov. 13. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!